کد خبر: 1748643/1 زمان: 10:08   1400/01/23 بازدید: 1,165

هنوز ویزا صادر نشده است

اقلیمی: قرنطینه 10 روزه باعث افت قایقرانان می‌شود

سرمربی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام گفت که قرنطینه 10 روزه پیش از آغاز مسابقات انتخابی المپیک افت ملی پوشان را به همراه خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، ایرج اقلیمی در خصوص معرفی نفرات اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک در رشته آب‌های آرام‌ اظهار داشت: چند تست انتخابی در اردوها گذاشتیم و کمیته فنی و فدراسیون معیارها و زمان‌هایی را تعیین کردند که برخی قایقرانان به آن رسیدند و برخی نرسیدند. در برخی مواد هم به تشخیص کمیته فنی احساس شد شانس بیشتری برای کسب سهمیه داریم.

وی در خصوص وضعیت رقبا خاطرنشان کرد: از شرایط بقیه تیم‌ها اطلاع نداریم، ولی شانس خود را امتحان می‌کنیم‌ و امیدواریم بهترین‌ نتیجه را بگیریم. تمرینات را انجام دادیم و شنبه یا یکشنبه راهی تایلند خواهیم شد. بعد از ورود تا دو سه روز تست کرونا می‌گیرند و بعد از آن 10 روز در قرنطینه هستیم و بچه‌ها در روز تنها یک ساعت می‌توانند تمرین داشته باشند.

 

سرمربی تیم قایقرانی آب‌های آرام در خصوص تاثیر قرنطینه بر عملکرد تیم‌ها گفت: قطعا بچه‌ها در این شرایط افت می‌کنند و این نگرانی برای همه تیم‌ها وجود دارد. برخلاف روزهای قبل از اعزام که قایقرانان تمرینات سختی دارند در 10 روز قرنطینه بیشتر در حال استراحت هستند و این اصلا خوب نیست.

وی در خصوص کم کاری میزبان برای صدور ویزا، یادآور شد: 27 تا 29 فروردین تیم‌ها اجازه ورود به تایلند را دارند، هر چه دیرتر برویم شرایط برای ما بهتر است. برای اخذ ویزا از روز شنبه اقدام شده، ولی هنوز ویزا نگرفته‌اند. به امید خدا این موضوع حل می‌شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.