کد خبر: 1750716/42 زمان: 22:55   1400/02/01 بازدید: 5,501

میلان 1 - 2 ساسولو؛ گربه سیاه همیشگی!

میلان در استادیوم سن سیرو و در خانه با نتیجه 1-2 مغلوب ساسولو شد.

به گزارش "ورزش سه"، میلان که در سال های اخیر همیشه مقابل ساسولو شرایط دشواری را تجربه کرده و بارها مغلوب شده، امشب نیز در حالیکه از حریف پیش بود شکست خورد.

 

میلان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه پنجم و با حرکت هاکان چالهان اوغلو در گوشه محوطه و ضربه او می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه این بازیکن توسط کانسیلی مهار شد.

 

در دقیقه 11 دیگو دالوت با نفوذ به محوطه جریمه ساسولو فرصت خوبی برای گلزنی خودش فراهم کرد، اما کانسیلی باز هم موفق نشان داده و ضربه این بازیکن را نیز دفع کرد.

 

دقایقی بعد ساسولو صاحب موقعیت گلزنی شد و این بار بوگا در سمت چپ محوطه میلان می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند، اما ضربه او با واکنش تماشایی جیجی دوناروما همراه شد.

 

 

 

اما در دقیقه 30 بالاخره میلان به گل رسید. هاکان چالهان اوغلو در سمت چپ صاحب موقعیت شده و با یک ضربه فوق العاده و تماشایی دروازه بان ساسولو را مهار کرده و میلان را پیش انداخت.

 

در لحظات پایانی نیمه اول دومنیکو براردی فرصت داشت بازی را به تساوی بکشاند، اما دیگو دالوت به زیبایی مانع رخ دادن این اتفاق شد تا نیمه نخست با برتری 0-1 میلان تمام شود.

 

در اوایل نیمه دوم و با پاس آنته ربیچ بود که میلان موقعیت مناسبی برای زدن گل دوم داشت، اما ضربه سیلزمیکرز توسط دروازه بان تیم ساسولو مهار شد. در دقیقه 66 دومینکو براردی فرصت خوبی را برای ترائوره در محوطه جریمه میلان فراهم کرد، اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و از کنار دروازه میلان به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 75 ساسولو به گل تساوی دست یافت. ضربه تولیان در محوطه جریمه میلان با اثرگذاری راسپادوری همراه بود و ساسولو خیلی راحت موفق به باز کردن دروازه شد.

 

اما ساسولو در دقیقه 83 باز هم موفق به گلزنی شد. پاس رو به بیرون براردی از سمت چپ با ضربه تماشایی راسپادوری همراه شد و ساسولو خیلی زود به گل دوم هم دست یافت. تلاش میلان برای زدن گل تساوی نتیجه نداشت و در نهایت ساسولو 1-2 روسونری را مغلوب کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.