کد خبر: 1752576/41 زمان: 13:51   1400/02/10 بازدید: 4,173

گل گهر شخصیت خیلی خوبی پیدا کرده؛

شاکری: در لیگ و جام حذفی به سهمیه فکر می‌کنیم

مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید با اعتمادی که کادر فنی به او داشته، توانسته به روزهای خوبش بازگردد و یکی از مهره های کلیدی تیمش در ادامه مسابقات لقب بگیرد.

 

یونس شاگری مهاجم تیم فوتبال گل گهر در گفتگو با "ورزش سه" در مورد پیروزی تیمش برابر پارس جنوبی جم که با نتیجه 3 بر صفر به دست آمد، گفت: بازی سختی بود. مثل یک فینال بود و هر تیمی می باخت حذف می شد. ما هم در لیگ به گرفتن سهمیه فکر می کنیم و هم در جام حذفی. خب در مسابقات جام حذفی مسیر ساده تر است و با سه مسابقه دیگر می توانیم قهرمان بشویم و سهمیه بگیریم.


او ادامه داد: در نیم فصل دوم برای ما جام حذفی و لیگ هیچ فرقی نمی کند و همه مسابقات برای ما حکم فینال را دارد. همه تلاش می کنیم که بهترین نتایج را بگیریم. بازی دیروز هم سخت بود و پارس خوب بازی می کرد ولی ما توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم و ببریم.


شاکری که هفتمین گلش را روز گذشته در رقابت های لیگ و جام حذفی به ثمر رساند، در مورد شرایط خود اینطور توضیح داد: این بیشتر به خاطر اعتماد به نفسی است که مربی و کادر فنی به بازیکن می دهد. من مصدومیتی داشتم و شرایطم خوب نبود ولی کادر فنی به من اعتماد کرد و من هم توانستم جواب اعتمادشان را بدهم.

 


مهاجم تیم فوتبال گل گهر در مورد شرایط گل گهر سیرجان در سال 1400 بیان کرد: شرایط طوری شده بود که خوب نتیجه نمی گرفتیم و تیم تحت فشار بود. خدا را شکر الان شرایط خوب شده و 5 بازی را پشت سر هم برده ایم. تیمی که نبازد، شخصیت می گیرد. ما فکر می کنم به این شخصیت خوب رسیده ایم و امیدوارم به این روند ادامه بدهیم.


بازیکن با تجربه گل گهر در مورد حضور بازیکنان جوان در دیدار برابر پارس جنوبی جم عنوان کرد: ما جوان های خیلی خوبی داریم. ای کاش ولی زودتر گل می زدیم و بیشتر می توانستند فرصت بازی به دست بیاورند. چون در لیگ می توانند خیلی به ما کمک کنند.


شاکری در پاسخ به این سوال که آیا می تواند مانند دیدار برابر ماشین سازی بار دیگر در مسابقات فصل جاری هت تریک کند، گفت: در لیگ ما خیلی این کار سخت است. مهم نتیجه گرفتن تیم است و زیاد فرقی نمی کند چه کسی گل می زند.


مهاجم گل گهر در مورد عدم پخش بازی گل گهر از شبکه استانی کرمان اضافه کرد: بله ما تعجب کردیم و بعد از بازی فهمیدیدم که بازی پخش نشده است. از صدا و سیمای استان کرمان چنین چیزی بعید به نظر می رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.