کد خبر: 1753337/29 زمان: 15:00   1400/02/14 بازدید: 27,362

نجات ستاره برزیلی

اعلام فهرست رئال با مارسلو، راموس و مندی

مارسلو امروز را باید تحت هر شرایطی در مادرید می ماند ولی در اخرین لحظات نجات پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان بین رئال و چلسی سه شنبه شب گذشته با تساوی 1-1 خاتمه یافت و قرار است فردا در استمفورد بریج لندن، بازی برگشت برگزار شود.

هفته پیش رسانه های اسپانیایی گزارش دادند مارسلو برای نظارت بر انتخابات مجمع شهر مادرید، احضار شده و به همین دلیل نمی تواند آن روز کاروان رئال را برای سفر به لندن همراهی کند.

 

 

 

 

مارسلو البته می توانست با انتخاب خود رئال را همراهی کند ولی باشگاه قصد داشت با ارائه دلایل موجه کاری، مجوز سفر مارسلو را بگیرد تا هیچ مشکلی برای این بازیکن رخ ندهد.

مارسلو امروز به عنوان ناظر جانشین در حوزه رای گیری حاضر شد ولی پس از یک ساعت و با آمدن ناظر اصلی روانه منزل خود شد. طبق قوانین او نمی توانست امروز مادرید را ترک کند ولی در آخرین لحظات یک نفر حاضر شد داوطلبانه جای او را پر کند و به این ترتیب مارسلو توانست مجوز سفر با رئال به لندن را اخذ کند.

 

 

 

 

قرار بود مارسلو فردا صبح با پروازی اختصاصی که 20 هزار یورو هزینه داشت، خود را به لندن برساند.

در فهرست رئال نام سرخیو راموس و فرلاند مندی هم دیده می شود تا مشخص شود مصدومیت را پشت سر گذاشته اند.

 

فهرست رئال: کورتوا، لونین، آلتوبه، میلیتائو، سرخیو راموس، ناچو، مارسلو، اودریوسلا، مندی، میگل گوتیرز، کروس، مودریچ، کاسیمیرو، ایسکو، والورده، آریباس، بلانکو، هازارد، بنزما، آسنسیو، وینیسیوس، ماریانو و رودریگو گوئس.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.