کد خبر: 1759407/1 زمان: 20:07   1400/03/12 بازدید: 2,610

پایان مرحله رفت لیگ پاورلیفتینگ؛ صدرنشینی ملی حفاری

دور رفت لیگ پاورلیفتینگ ایران در حالی به پایان رسید که دو تیم استحکام سازه شانی و ملی حفاری ایران در صدر گروه‌های اول و دوم این رقابت‌ها قرار گرفتند.

به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مرحله رفت اولین دوره لیگ پاورلیفتینگ، طی روزهای دوشنبه دهم و سه شنبه یازدهم خردادماه با حضور 9 تیم در دو گروه و به میزبانی بابلسر برگزار شد که در پایان برترین‌های هر گروه مشخص شدند.

 

در روز نخست این رقابت‌ها، پنج تیم شرکت کننده در گروه اول به مصاف هم رفتند و تیم استحکام سازه شانی با 80 امتیاز، عنوان نخست را از آن خود کرد. هیئت کرمانشاه با 62 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و هیئت خراسان رضوی نیز با همین تعداد امتیاز در جایگاه سوم گروه قرار گرفت. هیئت فارس و دریاچه ارومیه نیز به ترتیب با 58 و 46 امتیاز در رده های چهارم و پنجم این گروه قرار گرفتند.

 

رقابت‌های گروه دوم نیز در روز سه شنبه با شرکت چهار تیم حاضر در این گروه برگزار شد و در پایان، ملی حفاری  ایران با 93 امتیاز صدرنشین شد. نیروی زمینی ارتش با کسب 73 امتیاز پشت سر این تیم قرار گرفت و دو تیم هیئت چهارمحال و بختیاری و بهمن اسپرت نیز با کسب 53 و 52 امتیاز در جایگاه سوم و چهارم این گروه قرار گرفتند.


در همین رابطه محمود عزیزی ها مسئول اجرایی کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی ایران گفت: مسابقات با نظم و‌رعایت موازین بهداشتی در سطح بالایی انجام شد که جا دارد یک خسته مباشید به همه مسئولین اجرایی بگوییم.


عزیزی ها در ادامه می گوید: بدمسازی رشته بسیار پر طرفداری است و بنده به شخصه از زمان حضورم در فدراسیون این موضوع را متوجه شدم و دیدم که علاقه مندان بسیاری در سرتاسر تیران بدنسازی را حرفه ای و نیمه حرفه ای دنبال می کنند.


مسئول اجرایی کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی در پایان می گوید: تمام تلاش ما این است که حاشیه ها را از این ورزش پر طرفدار دور کنیم و بتوانیم مانع حضور افراد سودجو در این رشته بشویم بنده و دوستانم تماک تلاشمان را می کنیم تا علاوه احقاق حق ورزشکاران در مقاطع مختلف نیز باعث حضثر بیشتر کردم و هلتقه کندان به رشته بدنسازی در باشگاه ها بشویم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.