کد خبر: 1761712/58 زمان: 13:10   1400/03/25 بازدید: 14,360

اولین "همه بلیتها فروخته شد" بعد از آغاز کرونا

ورزشگاه پوشکاش آره نا با تمام ظرفیت خود میزبان دیدار تیم های پرتغال و مجارستان خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، ورزشگاه پوشکاش آره¬نا تنها ورزشگاه میزبان دور گروهی یورو 2020 است که با ظرفیت کامل خود از بازی ها میزبانی خواهد کرد. این ورزشگاه امروز میزبان بازی مجارستان و پرتغال خواهد بود؛ بازی که با حضور 67 هزار نفر (ظرفیت کامل ورزشگاه) برگزار می شود و یک اتفاق بسیار مهم بعد از پاندمی کرونا به شمار می رود.

 

بیلد طی گزارشی اعلام کرد که 67 هزار بلیط این بازی به فروش رسیده تا رکورد حضور تماشاگر در بازی 12 مارس 2020 در لیگ اروپا بین رنجرز و لورکوزن با 47500 نفر در ایام کرونا شکسته شود.

 

طبق اعلام مسئولین برگزار کننده، جشن گرفتن در ورزشگاه پوشکاش آره¬نا مجاز است و در آغوش گرفتن و دست دادن و خوردن و نوشیدن هیچ مشکلی به همراه نخواهد داشت. در این بازی تماشاگران مجبور نیستند ماسک بزنند و آن را باید نزدیک ترین بازی به دوران قبل از  کرونا بدانیم.

 

برای تماشاگران مجارستانی، انجام واکسیناسیون اجباری است و میزبان افرادی که در این کشور کاملا واکسینه شده اند حدود 43 درصد است. تماشاگرانی هم که از خارج از این کشور می آیند باید تست PCR بدهند و در صورت منفی شدن جواب این تست، می توانند در ورزشگاه حضور پیدا کنند؛ این تست برای تماشاگران بازی پرتغال و مجارستان طی 72 ساعت گذشته انجام شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.