کد خبر: 1795055/58 زمان: 18:12   1400/09/08 بازدید: 7,666

پیکانی ها با لپ تاپ در کنفرانس (عکس)

پیکانی ها که به شدت از قضاوت داور بازی امروز شاکی بودند با لپ تاپ در کنفرانس خبری حضور پیدا کردند.

به گزارش "ورزش سه"، پیکان امروز در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمان خود گل گهر سیرجان شد. در دقایق ابتدایی این بازی، جایی که تیم میزبان با حملات زودهنگام خود به دنبال رسیدن به گل بود، یک صحنه مشکوک در داخل محوطه جریمه گل گهر به وقوع پیوست.

 

پیکانی ها در این صحنه معتقد بودند توپ به دست بازیکن حریف برخورد کرده و ترابیان باید اعلام پنالتی می کرد؛ اعتراض شدید اعضای نیمکت تیم پیکان تاثیری در تصمیم داور نداشت. دقایقی بعد روی یک ضربه آزاد دروازه پیکان باز شد تا اوج اعتراض نیمکت نشینان این تیم را شاهد باشیم. آنها که حسابی از دست داور عصبانی بودند، اعتقادشان این بود که همین خطا در محوطه جریمه برای آنها گرفته نشد ولی برای حریف گرفته و تبدیل به گل شد!

 

یک صحنه مشکوک دیگر هم در نیمه اول در داخل محوطه جریمه گل گهر رخ داد که داور در این صحنه هم اعلام پنالتی نکرد. همین موضوع باعث شد تا اعتراض پیکانی ها که سرمربی شان یک کارت زرد گرفته بود تا پایان بازی ادامه داشته باشد. آنها که برخورد توپ به دست بازیکن گل گهر را پنالتی واضح می دانستند، با لپ تاپ راهی کنفرانس خبری شدند و شاهد پخش صحنه از سوی امیر صادقی پناه، مدیررسانه این تیم برای خبرنگاران حاضر بودیم.

 

 

 

 

مدیر رسانه پیکان پیش از پخش صحنه برخورد توپ به دست بازیکن گل گهر گفت: هنوز در شوک اتفاقات داوری این مسابقه هستیم. در رختکن هم این صحنه را دیدیم و از شما هم خواهش می کنم صحنه هندی که رخ داد را ببینید. توپ به دست بازیکن حریف می خورد، داور پنالتی نمی گیرد و همین هند اتفاق افتاد داور برایشان خطا گرفت و توپ به گل تبدیل شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.