لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1335380/2 زمان: 15:03   1395/04/01 بازدید: 99,741

برای بازیکنی که در تمرین باشگاهی شرکت نمی کند متاسفم

واکنش علی کریمی به حرف های کی‌روش

علی کریمی کاپیتان سابق پرسپولیس در گفتگو با روزنامه خبرورزشی پاسخ تندی به کارلوس کی روش می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، کریمی که قبلا در تیم ملی یکی از دستیاران کارلوس کی روش بوده این بار در حمایت از برانکو ایوانکوویچ خواسته های سرمربی تیم ملی راغیرمنطقی ارزیابی کرده و کنایه هایی را هم متوجه سرمربی تیم ملی کرده است.


کریمی در ابتدای این گفتگو می گوید: از قول من بنویسید آقای کی‌روش، شهامت و شجاعت داشته باش. به جای مار و گرگ و عقرب و رتیل و... اسم منتقدان خودت را بیاور و بعد نظر بده! ضمن آن که یک حرف دیگر هم برای او دارم. شنیدم گفته اگر با عقاب‌ها نشست و برخاست کنید، پرواز را یاد خواهید گرفت. می‌خواهم بگویم آقای عزیز، بلندپروازی هم خیلی خوب نیست، سر آدم گیج می‌رود و با سر زمین می‌خورد!

 

کریمی در ادامه گفت: اینکه نمی‌شود هرکس انتقاد کرد، بد شود و هرکس تعریف کرد، خوب. آن کسی قابل احترام است که انتقادات را بشنود و بعد بتواند طرف را قانع کند یا اینکه قانع شود.

 

کریمی درباره لغو اردوی تیم ملی و اینکه مخالفت برانکو باعث لغو این اردو شد گفت: لابد به خاطر من و برانکو! (بدون آن که منتظر جواب بماند، ادامه می‌دهد) اصلاً این طور نیست. اگر به اعتراض برانکو بود که همان‌ روز اول لغو می‌شد. شما بگویید تمرینات پرسپولیس از چه زمانی شروع شده است؟ الان 9 روز گذشته است. چرا ملی‌پوشان در تمرینات پرسپولیس شرکت نمی‌کنند؟ اگر به استراحت کردن و ریکاوری باشد که دو، سه روز کافی است.

 

جادوگر سرخ ها درباره اینکه ملی پوشان پرسپولیس از ترس کی روش به تمرین نرفته اند گفت: دوره و زمانه این‌طوری است دیگر. باور کنید من اگر می‌خواستم مثل این‌ها فکر کنم، 200 بازی ملی داشتم. اگر با هر کسی می‌ساختم و زیر بار هر حرف زوری می‌رفتم، به این تعداد بازی ملی می‌رسیدم. فقط می‌توان تأسف خورد که بازیکن قرارداد چندصدمیلیونی با باشگاه می‌بندد اما در تمرینات شرکت نمی‌کند.

 

کریمی درباره شانس صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: فقط همین‌قدر بگویم بهترین قرعه نصیب ایران شده است. حداقل روی کاغذ قرعه فعلی ما بهتر است. با توجه به مشکلاتی که با عربستان و برخی کشورهای عربی پیدا کردیم، اگر در گروه مقابل بودیم، کارمان به مراتب سخت‌تر بود. این نظر ماست. خیلی هم رک و صریح آن را بیان می‌کنم و از آقای کی‌روش که خیلی هم آدم شجاعی است، می‌خواهم اسم منتقدان خود را بیاورد.


شماره هشت سابق بایرن مونیخ درباره نقش فدراسیون و مهدی تاج در مدیریت این اختلاف ها گفت: اصلاً علی کریمی چیزی از فوتبال نمی‌فهمد اما تا جایی که می‌دانم فدراسیون برای تیم ملی برنامه‌ریزی می‌کند نه برعکس! تمام تصمیمات کلی را باید فدراسیون بگیرد. مهدی تاج باید مدیریت کند. فکر نمی‌کنم حرف بدی زده باشم. حرف نرمالی زدم. من آدم منطقی‌ای هم هستم. اشتباه کنم، شجاعت و شهامت اعتراف به اشتباه خودم را دارم، البته اگر قانع بشوم. من نظرم را به عنوان یک طرفدار فوتبال اعلام کردم که هیچ پست و مقامی هم ندارم. اتفاقاً دنبال پست و مقام هم در فوتبال نیستم که این حرف‌ها را زدم. به نظرم مصاحبه من حرف دل خیلی از مربیان لیگ برتری است که به هر دلیلی ترجیح می‌دهند سکوت کنند و لام تا کام چیزی نگویند اما حکایت علی کریمی متفاوت است. من به عنوان یک طرفدار کوچک فوتبال به خواسته غیر منطقی آقایان در مورد بازیکنان ملی‌پوش اعتراض دارم و اگر این حرف غیر منطقی است بیایند و بگویند. نکته دیگر در مورد شما رسانه‌هاست. من برای همه شما خبرنگاران و اهالی رسانه احترام قائلم اما از شما می‌خواهم به آدم‌ها به اندازه خودشان بها بدهید. شما تریبون دارید و لطفاً اطلاعات درست و دقیق به مردم بدهید. الکی آدم‌ها را بزرگ نکنید و این حرف من است.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.