مهم‌ترین اخبار

لیگ‌های ایران

جدول لیگ های ایران

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

لیگ برتر والیبال

لیگ برتر
1st 2nd 3rd 4th 5th
چهارشنبه 24 دی 1399
شهداب یزد
شهرداری گنبد
3
2
23
25
25
18
26
24
15
25
15
11
خاتم اردکان
سپاهان
1
3
25
18
11
25
21
25
21
25

آذرباتری ارومیه
لبنیات هراز آمل
3
2
24
26
27
29
25
15
25
23
15
7
شهرداری قزوین
شهرداری ورامین
0
3
15
25
19
25
21
25


فولاد سیرجان
سایپا
1
3
19
25
21
25
25
19
22
25

راه یاب ملل مریوان
شهرداری ارومیه
1
3
26
28
25
22
11
25
16
25

جدول لیگ برتر
تیم بازیها برد
1 سپاهان 17 15
2 شهرداری ارومیه 19 15
3 لبنیات هراز آمل 19 15
4 شهداب یزد 18 14
5 سایپا 18 13
6 فولاد سیرجان 17 13
7 شهرداری ورامین 18 9
8 شهرداری گنبد 18 7
9 هورسان رامسر 18 7
10 پیکان تهران 18 6
11 شهرداری قزوین 18 5
12 خاتم اردکان 18 4
13 راه یاب ملل مریوان 19 2
14 آذرباتری ارومیه 19 2
مشاهده جدول کامل لیگ برتر

جدول پخش ورزش از تلویزیون

شنبه 27 دی
لیگ برتر بسکتبال
اکسون - آویژه صنعت
ساعت: 14:30 زنده از شبکه ورزش
هفته 19 لیگ برتر انگلیس
ولورهمپتون - وست برومویچ
ساعت: 16:00 زنده از سایت آنتن
هفته 16 بوندسلیگا
دورتموند - ماینتس
ساعت: 18:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
هفته 16 بوندسلیگا
ولفسبورگ - لایپزیش
ساعت: 18:00 زنده از سایت آنتن
هفته 19 لیگ برتر انگلیس
لیدز - برایتون
ساعت: 18:30 زنده از سایت آنتن
هفته 19 لیگ برتر انگلیس
فولام - چلسی
ساعت: 21:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
هفته 19 لیگ برتر انگلیس
لسترسیتی - ساوتهمپتون
ساعت: 23:30 زنده از شبکه سه و سایت آنتن
هفته 20 لیگ یک فرانسه
آنژه - پاری سن ژرمن
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
یکشنبه 28 دی
بسکتبال NBA
هیوستون راکتس - سن آنتونیو اسپرز
ساعت: 01:40 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
بسکتبال NBA
دیترویت - میامی هیت
ساعت: 04:40 زنده از سایت آنتن
هفته 18 سری آ ایتالیا
ناپولی - فیورنتینا
ساعت: 15:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
هفته 19 لیگ برتر انگلیس
شفیلد یونایتد - تاتنهام
ساعت: 17:30 زنده از سایت آنتن
هفته 16 بوندسلیگا
بایرن مونیخ - فرایبورگ
ساعت: 18:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
هفته 19 لیگ برتر انگلیس
لیورپول - منچستریونایتد
ساعت: 20:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
هفته 19 لیگ برتر انگلیس
منچسترسیتی - کریستال پالاس
ساعت: 22:45 زنده از سایت آنتن
هفته 18 سری آ ایتالیا
اینتر - یوونتوس
ساعت: 23:15 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
فینال سوپرکاپ اسپانیا
بارسلونا - بیلبائو
ساعت: 23:30 زنده از شبکه سه و سایت آنتن
دوشنبه 29 دی
بسکتبال NBA
یوتا جاز - دنور ناگتس
ساعت: 04:40 زنده از سایت آنتن
لیگ برتر بسکتبال
نیروی زمینی - شیمیدر
ساعت: 14:30 زنده از شبکه ورزش
هفته 19 لیگ برتر انگلیس
آرسنال - نیوکسل
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
ﺳﻪشنبه 30 دی
لیگ برتر بسکتبال
مهرام - نیروی زمینی
ساعت: 17:30 زنده از شبکه ورزش
هفته 17 بوندسلیگا
بایرلورکوزن - دورتموند
ساعت: 23:00 زنده از شبکه ورزش

گلزنان برتر

9 گل
سجاد شهباززاده (سپاهان)
گادوین منشا (گل گهرسیرجان)
6 گل
امین قاسمی نژاد (شهر خودرو)
طالب ریکانی (صنعت نفت آبادان)
5 گل
محمد عباس زاده (تراکتور)
حامد پاکدل (آلومینیوم اراک)
4 گل
محمدرضا حسینی (سپاهان)
ساسان حسینی (نفت‌ مسجدسلیمان)
پیمان بابایی (ماشین‌سازی‌تبریز)

بهترین پاسورها

3 پاس
سروش رفیعی (سپاهان)
کریم اسلامی (نساجی مازندران)
بهنام برزای (گل گهرسیرجان)
مصطفی احمدی (آلومینیوم اراک)
محمدمهدی محبی (نفت‌ مسجدسلیمان)
2 پاس
سید ابوالفضل جلالی (سایپا)
احمد شریعت زاده (صنعت نفت آبادان)
سجاد جعفری (نفت‌ مسجدسلیمان)
امیر روستایی (پیکان)
گادوین منشا (گل گهرسیرجان)
رضا جعفری (سایپا)
سجاد شهباززاده (سپاهان)
احمد رضا زنده روح (گل گهرسیرجان)
میلاد جهانی (ذوب آهن)

لیگ قهرمانان آسیا

فینال
شنبه 29 آذر 1399
پرسپولیس 1 - 2 اولسان هیوندای
مشاهده نمودار حذفی

لیگ قهرمانان اروپا

یک هشتم نهایی
ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399
لایپزیش - لیورپول 23:30
بارسلونا - پاری سن ژرمن 23:30
چهارشنبه 29 بهمن 1399
سویا - دورتموند 23:30
پورتو - یوونتوس 23:30
ﺳﻪشنبه 5 اسفند 1399
لاتزیو - بایرن مونیخ 23:30
اتلتیکومادرید - چلسی 23:30
چهارشنبه 6 اسفند 1399
مونشن گلادباخ - منچسترسیتی 23:30
آتالانتا - رئال‌مادرید 23:30
ﺳﻪشنبه 19 اسفند 1399
دورتموند - سویا 23:30
یوونتوس - پورتو 23:30
چهارشنبه 20 اسفند 1399
لیورپول - لایپزیش 23:30
پاری سن ژرمن - بارسلونا 23:30
ﺳﻪشنبه 26 اسفند 1399
رئال‌مادرید - آتالانتا 23:30
منچسترسیتی - مونشن گلادباخ 23:30
چهارشنبه 27 اسفند 1399
بایرن مونیخ - لاتزیو 23:30
چلسی - اتلتیکومادرید 23:30
مشاهده نمودار حذفی

لیگ اروپا

يک شانزدهم نهایی
پنجشنبه 30 بهمن 1399
ولفسبرگر - تاتنهام 23:30
رئال‌سوسیداد - منچستریونایتد 23:30
بنفیکا - آرسنال 23:30
ستاره سرخ بلگراد - آث میلان 23:30
اسلاویا پراگ - لسترسیتی 23:30
براگا - آاس رم 23:30
گرانادا - ناپولی 23:30
انتورپ - گلاسکو رنجرز 23:30
دیناموکیف - کلوب بروژ 23:30
سالزبورگ - ویارئال 23:30
کراسنودار - دیناموزاگرب 23:30
لیل - آژاکس 23:30
المپیاکوس - آیندهوون 23:30
مولده - هافن هایم 23:30
یانگ بویز - بایرلورکوزن 23:30
چهارشنبه 6 اسفند 1399
تاتنهام - ولفسبرگر 20:30
پنجشنبه 7 اسفند 1399
آث میلان - ستاره سرخ بلگراد 23:30
آژاکس - لیل 23:30
آرسنال - بنفیکا 23:30
آاس رم - براگا 23:30
کلوب بروژ - دیناموکیف 23:30
دیناموزاگرب - کراسنودار 23:30
هافن هایم - مولده 23:30
لسترسیتی - اسلاویا پراگ 23:30
بایرلورکوزن - یانگ بویز 23:30
منچستریونایتد - رئال‌سوسیداد 23:30
ناپولی - گرانادا 23:30
آیندهوون - المپیاکوس 23:30
گلاسکو رنجرز - انتورپ 23:30
ویارئال - سالزبورگ 23:30
مشاهده نمودار حذفی

لیگ ملت‌های اروپا

نیمه نهایی
چهارشنبه 14 مهر 1400
ایتالیا - اسپانیا 22:15
پنجشنبه 15 مهر 1400
بلژیک - فرانسه 22:15

لیگ برتر بسکتبال

گروه الف
پنجشنبه 15 آبان 1399
شهرداری گرگان 88 - 78 صنعت مس رفسنجان 15:00
جمعه 16 آبان 1399
صنعت مس رفسنجان 58 - 65 پالایش نفت آبادان 18:00
شنبه 17 آبان 1399
آویژه صنعت مشهد 73 - 76 شورا و شهرداری قزوین 15:00
یکشنبه 18 آبان 1399
شورا و شهرداری قزوین 68 - 52 آویژه صنعت مشهد 18:00
شنبه 15 آذر 1399
شورا و شهرداری قزوین 88 - 71 رعد پدافند هوایی مشهد 15:00
آویژه صنعت مشهد 76 - 66 اکسون 18:00
یکشنبه 16 آذر 1399
اکسون 75 - 61 رعد پدافند هوایی مشهد 15:00
پالایش نفت آبادان 64 - 54 خانه بسکتبال خوزستان 18:00
دوشنبه 17 آذر 1399
خانه بسکتبال خوزستان 68 - 98 شهرداری گرگان 15:00
پنجشنبه 20 آذر 1399
صنعت مس رفسنجان 79 - 81 شورا و شهرداری قزوین 15:00
رعد پدافند هوایی مشهد 61 - 98 پالایش نفت آبادان 18:00
جمعه 21 آذر 1399
صنعت مس رفسنجان 85 - 58 رعد پدافند هوایی مشهد 15:00
شورا و شهرداری قزوین 50 - 79 پالایش نفت آبادان 18:00
دوشنبه 24 آذر 1399
شهرداری گرگان 74 - 54 اکسون 15:00
خانه بسکتبال خوزستان 50 - 89 آویژه صنعت مشهد 18:00
ﺳﻪشنبه 25 آذر 1399
آویژه صنعت مشهد 74 - 97 شهرداری گرگان 15:00
اکسون 74 - 66 خانه بسکتبال خوزستان 18:00
پنجشنبه 4 دی 1399
شهرداری گرگان 98 - 87 شورا و شهرداری قزوین 15:00
خانه بسکتبال خوزستان 66 - 88 رعد پدافند هوایی مشهد 18:00
جمعه 5 دی 1399
رعد پدافند هوایی مشهد 61 - 79 شهرداری گرگان 15:00
شورا و شهرداری قزوین 92 - 65 خانه بسکتبال خوزستان 18:00
دوشنبه 8 دی 1399
صنعت مس رفسنجان - اکسون 15:00
پالایش نفت آبادان 71 - 59 آویژه صنعت مشهد 18:00
ﺳﻪشنبه 9 دی 1399
آویژه صنعت مشهد - صنعت مس رفسنجان 15:00
اکسون 75 - 72 پالایش نفت آبادان 18:00
پنجشنبه 18 دی 1399
شورا و شهرداری قزوین 61 - 72 اکسون 15:00
صنعت مس رفسنجان 80 - 65 خانه بسکتبال خوزستان 18:00
جمعه 19 دی 1399
رعد پدافند هوایی مشهد 78 - 95 آویژه صنعت مشهد 15:00
شهرداری گرگان 87 - 78 پالایش نفت آبادان 18:00
چهارشنبه 24 دی 1399
صنعت مس رفسنجان 60 - 78 شهرداری گرگان 15:00
خانه بسکتبال خوزستان 63 - 75 پالایش نفت آبادان 17:00
پنجشنبه 25 دی 1399
شهرداری گرگان 79 - 55 خانه بسکتبال خوزستان 14:30
پالایش نفت آبادان 66 - 48 صنعت مس رفسنجان 17:30
جمعه 26 دی 1399
رعد پدافند هوایی مشهد 58 - 61 اکسون 15:00
شورا و شهرداری قزوین 68 - 52 آویژه صنعت مشهد 15:00
شنبه 27 دی 1399
اکسون - آویژه صنعت مشهد 14:30
رعد پدافند هوایی مشهد - شورا و شهرداری قزوین 17:30
جمعه 3 بهمن 1399
شورا و شهرداری قزوین - صنعت مس رفسنجان 14:30
پالایش نفت آبادان - رعد پدافند هوایی مشهد 17:30
شنبه 4 بهمن 1399
رعد پدافند هوایی مشهد - صنعت مس رفسنجان 14:30
پالایش نفت آبادان - شورا و شهرداری قزوین 17:30
یکشنبه 5 بهمن 1399
اکسون - شهرداری گرگان 14:30
آویژه صنعت مشهد - خانه بسکتبال خوزستان 17:30
دوشنبه 6 بهمن 1399
شهرداری گرگان - آویژه صنعت مشهد 14:30
خانه بسکتبال خوزستان - اکسون 17:30
شنبه 11 بهمن 1399
شورا و شهرداری قزوین - شهرداری گرگان 14:30
رعد پدافند هوایی مشهد - خانه بسکتبال خوزستان 17:30
یکشنبه 12 بهمن 1399
شهرداری گرگان - رعد پدافند هوایی مشهد 14:30
خانه بسکتبال خوزستان - شورا و شهرداری قزوین 17:30
دوشنبه 13 بهمن 1399
اکسون - صنعت مس رفسنجان 14:30
آویژه صنعت مشهد - پالایش نفت آبادان 17:30
ﺳﻪشنبه 14 بهمن 1399
صنعت مس رفسنجان - آویژه صنعت مشهد 14:30
پالایش نفت آبادان - اکسون 14:30
جدول گروه الف
تیم بازیها امتیاز
1 شهرداری گرگان 9 18
2 پالایش نفت آبادان 9 16
3 شورا و شهرداری قزوین 9 15
4 اکسون 7 12
5 آویژه صنعت مشهد 8 12
6 صنعت مس رفسنجان 7 9
7 رعد پدافند هوایی مشهد 8 9
8 خانه بسکتبال خوزستان 9 9
مشاهده جدول کامل گروه الف

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

لیگ های خارجی

لیگ برتر انگلیس
شنبه 27 دی 1399
ولورهمپتون - وست برومویچ 16:00
لیدز - برایتون 18:30
وستهام - برنلی 18:30
فولام - چلسی 21:00
لسترسیتی - ساوتهمپتون 23:30
یکشنبه 28 دی 1399
استون ویلا - اورتون تعویق
شفیلد یونایتد - تاتنهام 17:30
لیورپول - منچستریونایتد 20:00
منچسترسیتی - کریستال پالاس 22:45
دوشنبه 29 دی 1399
آرسنال - نیوکسل 23:30
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

جدول لیگ های خارجی

جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازیها امتیاز
1 منچستریونایتد 17 36
2 لیورپول 17 33
3 منچسترسیتی 16 32
4 لسترسیتی 17 32
5 اورتون 17 32
6 تاتنهام 17 30
7 ساوتهمپتون 17 29
8 استون ویلا 15 26
9 چلسی 17 26
10 وستهام 17 26
11 آرسنال 18 24
12 لیدز 17 23
13 کریستال پالاس 18 23
14 ولورهمپتون 18 22
15 نیوکسل 17 19
16 برنلی 16 16
17 برایتون 18 14
18 فولام 16 12
19 وست برومویچ 17 8
20 شفیلد یونایتد 18 5
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آسیا

مقدماتی آسیا-گروه C
پنجشنبه 14 شهریور 1398
کامبوج 1 - 1 هنگ کنگ
بحرین 1 - 1 عراق
ﺳﻪشنبه 19 شهریور 1398
کامبوج 0 - 1 بحرین
هنگ کنگ 0 - 2 ایران
پنجشنبه 18 مهر 1398
ایران 14 - 0 کامبوج
عراق 2 - 0 هنگ کنگ
ﺳﻪشنبه 23 مهر 1398
کامبوج 0 - 4 عراق
بحرین 1 - 0 ایران
پنجشنبه 23 آبان 1398
هنگ کنگ 0 - 0 بحرین
عراق 2 - 1 ایران
ﺳﻪشنبه 28 آبان 1398
هنگ کنگ 2 - 0 کامبوج
عراق 0 - 0 بحرین
پنجشنبه 5 فروردین 1400
ایران - هنگ کنگ 14:30
بحرین - کامبوج 14:30
ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400
کامبوج - ایران 14:30
هنگ کنگ - عراق 14:30
دوشنبه 17 خرداد 1400
عراق - کامبوج 14:30
ایران - بحرین 14:30
ﺳﻪشنبه 25 خرداد 1400
بحرین - هنگ کنگ 14:30
ایران - عراق 14:30
جدول مقدماتی آسیا-گروه C
تیم بازیها امتیاز
1 عراق 5 11
2 بحرین 5 9
3 ایران 4 6
4 هنگ کنگ 5 5
5 کامبوج 5 1
مشاهده جدول کامل مقدماتی آسیا-گروه C

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آمریکای جنوبی

گروهی
جمعه 18 مهر 1399
پاراگوئه 2 - 2 پرو
اروگوئه 2 - 1 شیلی
آرژانتین 1 - 0 اکوادور
شنبه 19 مهر 1399
کلمبیا 3 - 0 ونزوئلا
برزیل 5 - 0 بولیوی
ﺳﻪشنبه 22 مهر 1399
بولیوی 1 - 2 آرژانتین
چهارشنبه 23 مهر 1399
اکوادور 4 - 2 اروگوئه
ونزوئلا 0 - 1 پاراگوئه
پرو 2 - 4 برزیل
شیلی 2 - 2 کلمبیا
پنجشنبه 22 آبان 1399
بولیوی 2 - 3 اکوادور
جمعه 23 آبان 1399
آرژانتین 1 - 1 پاراگوئه
شنبه 24 آبان 1399
کلمبیا 0 - 3 اروگوئه
شیلی 2 - 0 پرو
برزیل 1 - 0 ونزوئلا
چهارشنبه 28 آبان 1399
اکوادور 6 - 1 کلمبیا
ونزوئلا 2 - 1 شیلی
پاراگوئه 2 - 2 بولیوی
اروگوئه 0 - 2 برزیل
پرو 0 - 2 آرژانتین
جدول گروهی
تیم بازیها امتیاز
1 برزیل 4 12
2 آرژانتین 4 10
3 اکوادور 4 9
4 پاراگوئه 4 6
5 اروگوئه 4 6
6 شیلی 4 4
7 کلمبیا 4 4
8 ونزوئلا 4 3
9 پرو 4 1
10 بولیوی 4 1
مشاهده جدول کامل گروهی