حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
مهم‌ترین اخبار

لیگ‌های ایران

جدول لیگ های ایران

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

لیگ برتر والیبال

فینال
1st 2nd 3rd 4th 5th
پنجشنبه 23 اسفند 1397
سایپا
شهرداری ورامین
3
1
25
22
24
26
25
17
25
23


یکشنبه 26 اسفند 1397
شهرداری ورامین
سایپا
3
1
20
25
26
24
25
18
25
20


دوشنبه 27 اسفند 1397
سایپا
شهرداری ورامین
0
3
22
25
23
25
22
25



جدول پخش ورزش از تلویزیون

پنجشنبه 29 فروردین
هفته 26 لیگ برتر ایران
سایپا - سپاهان
ساعت: 19:00 زنده از شبکه شما
هفته 26 لیگ برتر ایران
نفت‌ مسجدسلیمان - استقلال خوزستان
ساعت: 19:15 زنده از شبکه ورزش

گلزنان برتر

13 گل
علی علیپور (پرسپولیس)
12 گل
کی‌ روش استنلی سوارز (سپاهان)
11 گل
آنتونی استوکس (تراکتورسازی)
10 گل
لوسیانو پریرا (فولاد)
9 گل
امین قاسمی نژاد (پدیده شهر خودرو)
8 گل
یونس شاکری (پدیده شهر خودرو)

بهترین پاسورها

6 پاس
محمد کریمی (سپاهان)
محمد قاسمی نژاد (پدیده شهر خودرو)
مهدی مومنی (پیکان)
5 پاس
احسان حاج‌صفی (تراکتورسازی)
گادوین منشا (استقلال)
امید عالیشاه (پرسپولیس)

لیگ قهرمانان آسیا

گروه D
ﺳﻪشنبه 14 اسفند 1397
پرسپولیس 1 - 1 پاختاکور
الاهلی عربستان 2 - 0 السد
ﺳﻪشنبه 21 اسفند 1397
پاختاکور 1 - 0 الاهلی عربستان
السد 1 - 0 پرسپولیس
ﺳﻪشنبه 20 فروردین 1398
پاختاکور 2 - 2 السد
پرسپولیس 2 - 0 الاهلی عربستان
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398
الاهلی عربستان - پرسپولیس 20:00
السد - پاختاکور 20:30
دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
پاختاکور - پرسپولیس 19:30
السد - الاهلی عربستان 23:15
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
پرسپولیس - السد 19:30
الاهلی عربستان - پاختاکور 23:50
جدول گروه D
تیم بازیها امتیاز
1 پاختاکور 3 5
2 السد 3 4
3 پرسپولیس 3 4
4 الاهلی عربستان 3 3
مشاهده جدول کامل گروه D

لیگ قهرمانان اروپا

نیمه نهایی
ﺳﻪشنبه 10 ارديبهشت 1398
تاتنهام - آژاکس 23:30
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398
بارسلونا - لیورپول 23:30
ﺳﻪشنبه 17 ارديبهشت 1398
لیورپول - بارسلونا 23:30
چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398
آژاکس - تاتنهام 23:30
مشاهده نمودار حذفی

لیگ اروپا

یک چهارم نهایی
پنجشنبه 22 فروردین 1398
اسلاویا پراگ 0 - 1 چلسی
ویارئال 1 - 3 والنسیا
بنفیکا 4 - 2 فرانکفورت
آرسنال 2 - 0 ناپولی
پنجشنبه 29 فروردین 1398
ناپولی - آرسنال 23:30
فرانکفورت - بنفیکا 23:30
چلسی - اسلاویا پراگ 23:30
والنسیا - ویارئال 23:30
مشاهده نمودار حذفی

جام ملت‌های اروپا 2020

گروه A مقدماتی
جمعه 2 فروردین 1398
بلغارستان 1 - 1 مونته نگرو
شنبه 3 فروردین 1398
انگلیس 5 - 0 جمهوری چک
ﺳﻪشنبه 6 فروردین 1398
کوزوو 1 - 1 بلغارستان
مونته نگرو 1 - 5 انگلیس
جمعه 17 خرداد 1398
جمهوری چک - بلغارستان 23:15
مونته نگرو - کوزوو 23:15
دوشنبه 20 خرداد 1398
بلغارستان - کوزوو 23:15
جمهوری چک - مونته نگرو 23:15
شنبه 16 شهریور 1398
کوزوو - جمهوری چک 17:30
انگلیس - بلغارستان 20:30
ﺳﻪشنبه 19 شهریور 1398
انگلیس - کوزوو 23:15
مونته نگرو - جمهوری چک 23:15
جمعه 19 مهر 1398
جمهوری چک - انگلیس 22:15
مونته نگرو - بلغارستان 22:15
دوشنبه 22 مهر 1398
بلغارستان - انگلیس 22:15
کوزوو - مونته نگرو 22:15
پنجشنبه 23 آبان 1398
جمهوری چک - کوزوو 23:15
انگلیس - مونته نگرو 23:15
یکشنبه 26 آبان 1398
بلغارستان - جمهوری چک 20:30
کوزوو - انگلیس 20:30
جدول گروه A مقدماتی
تیم بازیها امتیاز
1 انگلیس 2 6
2 بلغارستان 2 2
3 کوزوو 1 1
4 مونته نگرو 2 1
5 جمهوری چک 1 0
مشاهده جدول کامل گروه A مقدماتی

لیگ ملت‌های اروپا

نیمه نهایی
چهارشنبه 15 خرداد 1398
پرتغال - سوئیس 23:15
پنجشنبه 16 خرداد 1398
هلند - انگلیس 23:15

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

لیگ های اروپایی

جدول لیگ های اروپایی

جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازیها امتیاز
1 لیورپول 34 85
2 منچسترسیتی 33 83
3 تاتنهام 33 67
4 آرسنال 33 66
5 چلسی 34 66
6 منچستریونایتد 33 64
7 لسترسیتی 34 47
8 ولورهمپتون 33 47
9 اورتون 34 46
10 واتفورد 33 46
11 وستهام 34 42
12 بورنموث 34 41
13 کریستال پالاس 34 39
14 برنلی 34 39
15 نیوکسل 34 38
16 ساوتهمپتون 33 36
17 برایتون 33 33
18 کاردیف 34 31
19 فولام 34 20
20 هادرسفیلد 34 14
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

لیگ برتر بسکتبال

پلی‌آف- نیمه نهایی
شنبه 24 فروردین 1398
شیمیدر 73 - 74 شهرداری گرگان 15:00
پتروشیمی ب.ا 75 - 73 پالایش نفت آبادان 16:00
یکشنبه 25 فروردین 1398
شیمیدر 92 - 68 شهرداری گرگان 15:00
پتروشیمی ب.ا 58 - 68 پالایش نفت آبادان 16:00
پنجشنبه 29 فروردین 1398
پالایش نفت آبادان 79 - 70 پتروشیمی ب.ا 16:00
شهرداری گرگان 81 - 64 شیمیدر 16:00
جمعه 30 فروردین 1398
پالایش نفت آبادان - پتروشیمی ب.ا 16:00
شهرداری گرگان - شیمیدر 16:00
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398
پتروشیمی ب.ا - پالایش نفت آبادان 16:00
شیمیدر - شهرداری گرگان 16:00