مهم‌ترین اخبار

لیگ‌های ایران

جدول لیگ های ایران

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

لیگ برتر والیبال

لیگ برتر
1st 2nd 3rd 4th 5th
یکشنبه 2 آبان 1400
فولاد سیرجان
آذرباتری ارومیه






16:00
شهرداری ارومیه
راه یاب ملل مریوان






16:00
سپاهان
مس رفسنجان






16:00
لبنیات هراز آمل
پاس گرگان






16:00
سایپا
پیکان تهران






16:00
شهرداری ورامین
هورسان رامسر






16:00
شهداب یزد
شهرداری گنبد






16:00
جدول لیگ برتر
تیم بازیها برد
1 آذرباتری ارومیه 0 0
2 پاس گرگان 0 0
3 پیکان تهران 0 0
4 راه یاب ملل مریوان 0 0
5 سایپا 0 0
6 سپاهان 0 0
7 شهداب یزد 0 0
8 شهرداری ارومیه 0 0
9 شهرداری گنبد 0 0
10 شهرداری ورامین 0 0
11 فولاد سیرجان 0 0
12 لبنیات هراز آمل 0 0
13 مس رفسنجان 0 0
14 هورسان رامسر 0 0
مشاهده جدول کامل لیگ برتر

لیگ برتر بسکتبال

گروه الف
دوشنبه 26 مهر 1400
نیروی زمینی 68 - 95 شهرداری گرگان 15:00
نظم آوران سیرجان 74 - 68 پالایش نفت آبادان 17:30
ﺳﻪشنبه 27 مهر 1400
کاله - خانه بسکتبال خوزستان 15:00
ذوب آهن 70 - 53 مس کرمان 17:30
جدول گروه الف
تیم بازیها امتیاز
1 شهرداری گرگان 2 4
2 پالایش نفت آبادان 2 3
3 مس کرمان 2 3
4 نظم آوران سیرجان 2 3
5 ذوب آهن 1 2
6 نیروی زمینی 2 2
7 کاله 1 1
8 خانه بسکتبال خوزستان 0 0
مشاهده جدول کامل گروه الف

جدول پخش ورزش از تلویزیون

جمعه 30 مهر
هفته اول لیگ برتر ایران
فولاد - پرسپولیس
ساعت: 18:00 زنده از شبکه سه
هفته 9 لیگ برتر انگلیس
آرسنال - استون ویلا
ساعت: 22:30 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن

گلزنان برتر

7 گل
جیمی واردی (لسترسیتی)
محمد صلاح (لیورپول)
5 گل
میکائیل آنتونیو (وستهام)
سادیو مانه (لیورپول)

بهترین پاسورها

7 پاس
پل پوگبا (منچستریونایتد)
4 پاس
گابریل ژسوس (منچسترسیتی)
محمد صلاح (لیورپول)
عبدالله دوکوره (اورتون)
3 پاس
متئو کوواچیچ (چلسی)
آلن سنت ماکسیمین (نیوکسل)
میکائیل آنتونیو (وستهام)

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آسیا

مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A
پنجشنبه 11 شهریور 1400
کره‌جنوبی 0 - 0 عراق
ایران 1 - 0 سوریه
امارات 0 - 0 لبنان
ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400
کره‌جنوبی 1 - 0 لبنان
سوریه 1 - 1 امارات
عراق 0 - 3 ایران
پنجشنبه 15 مهر 1400
کره‌جنوبی 2 - 1 سوریه
عراق 0 - 0 لبنان
امارات 0 - 1 ایران
ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400
ایران 1 - 1 کره‌جنوبی
سوریه 2 - 3 لبنان
امارات 2 - 2 عراق
پنجشنبه 20 آبان 1400
کره‌جنوبی - امارات 20:00
عراق - سوریه 20:00
لبنان - ایران 20:00
ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400
سوریه - ایران 20:00
عراق - کره‌جنوبی 20:00
لبنان - امارات 20:00
پنجشنبه 7 بهمن 1400
لبنان - کره‌جنوبی 20:00
امارات - سوریه 20:00
ایران - عراق 20:00
ﺳﻪشنبه 12 بهمن 1400
ایران - امارات 20:00
سوریه - کره‌جنوبی 20:00
لبنان - عراق 20:00
پنجشنبه 4 فروردین 1401
عراق - امارات 20:00
لبنان - سوریه 20:00
کره‌جنوبی - ایران 20:00
ﺳﻪشنبه 9 فروردین 1401
ایران - لبنان 20:00
امارات - کره‌جنوبی 20:00
سوریه - عراق 20:00
جدول مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 ایران 4 10
2 کره‌جنوبی 4 8
3 لبنان 4 5
4 امارات 4 3
5 عراق 4 3
6 سوریه 4 1
مشاهده جدول کامل مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A

لیگ قهرمانان آسیا

نیمه نهایی
ﺳﻪشنبه 27 مهر 1400
النصرعربستان 1 - 2 الهلال عربستان
چهارشنبه 28 مهر 1400
اولسان هیوندای 1(4) - (5)1 پوهانگ استیلرز
مشاهده نمودار حذفی

لیگ قهرمانان اروپا

گروه A
چهارشنبه 24 شهریور 1400
منچسترسیتی 6 - 3 لایپزیش
کلوب بروژ 1 - 1 پاری سن ژرمن
ﺳﻪشنبه 6 مهر 1400
پاری سن ژرمن 2 - 0 منچسترسیتی
لایپزیش 1 - 2 کلوب بروژ
ﺳﻪشنبه 27 مهر 1400
کلوب بروژ 1 - 5 منچسترسیتی
پاری سن ژرمن 3 - 2 لایپزیش
چهارشنبه 12 آبان 1400
منچسترسیتی - کلوب بروژ 23:30
لایپزیش - پاری سن ژرمن 23:30
چهارشنبه 3 آذر 1400
منچسترسیتی - پاری سن ژرمن 23:30
کلوب بروژ - لایپزیش 23:30
ﺳﻪشنبه 16 آذر 1400
پاری سن ژرمن - کلوب بروژ 21:15
لایپزیش - منچسترسیتی 21:15
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 پاری سن ژرمن 3 7
2 منچسترسیتی 3 6
3 کلوب بروژ 3 4
4 لایپزیش 3 0
مشاهده جدول کامل گروه A

لیگ اروپا

گروه E
پنجشنبه 25 شهریور 1400
گالاتاسارای 1 - 0 لاتزیو
لوکوموتیو مسکو 1 - 1 مارسی
پنجشنبه 8 مهر 1400
لاتزیو 2 - 0 لوکوموتیو مسکو
مارسی 0 - 0 گالاتاسارای
پنجشنبه 29 مهر 1400
لاتزیو 0 - 0 مارسی
لوکوموتیو مسکو 0 - 1 گالاتاسارای
پنجشنبه 13 آبان 1400
گالاتاسارای - لوکوموتیو مسکو 21:15
مارسی - لاتزیو 23:30
پنجشنبه 4 آذر 1400
گالاتاسارای - مارسی 21:15
مارسی - لاتزیو 23:30
پنجشنبه 18 آذر 1400
لاتزیو - گالاتاسارای 23:30
مارسی - لوکوموتیو مسکو 23:30
جدول گروه E
تیم بازیها امتیاز
1 گالاتاسارای 3 7
2 لاتزیو 3 4
3 مارسی 3 3
4 لوکوموتیو مسکو 3 1
مشاهده جدول کامل گروه E

لیگ کنفرانس اروپا

گروه G
پنجشنبه 25 شهریور 1400
رن 2 - 2 تاتنهام
مورا 0 - 2 ویتسه آرنهایم
پنجشنبه 8 مهر 1400
تاتنهام 5 - 1 مورا
ویتسه آرنهایم 1 - 2 رن
پنجشنبه 29 مهر 1400
مورا 1 - 2 رن
ویتسه آرنهایم 1 - 0 تاتنهام
پنجشنبه 13 آبان 1400
رن - مورا 23:30
تاتنهام - ویتسه آرنهایم 23:30
پنجشنبه 4 آذر 1400
مورا - تاتنهام 21:15
رن - ویتسه آرنهایم 21:15
پنجشنبه 18 آذر 1400
تاتنهام - رن 23:30
ویتسه آرنهایم - مورا 23:30
جدول گروه G
تیم بازیها امتیاز
1 رن 3 7
2 ویتسه آرنهایم 3 6
3 تاتنهام 3 4
4 مورا 3 0
مشاهده جدول کامل گروه G

لیگ ملت‌های اروپا

فینال
یکشنبه 18 مهر 1400
اسپانیا 1 - 2 فرانسه

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

لیگ های خارجی

لیگ برتر انگلیس
جمعه 30 مهر 1400
آرسنال - استون ویلا 22:30
شنبه 1 آبان 1400
چلسی - نوریچ 15:00
اورتون - واتفورد 17:30
لیدز - ولورهمپتون 17:30
ساوتهمپتون - برنلی 17:30
کریستال پالاس - نیوکسل 17:30
برایتون - منچسترسیتی 20:00
یکشنبه 2 آبان 1400
برنت‌فورد - لسترسیتی 16:30
وستهام - تاتنهام 16:30
منچستریونایتد - لیورپول 19:00
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

جدول لیگ های خارجی

جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازیها امتیاز
1 چلسی 8 19
2 لیورپول 8 18
3 منچسترسیتی 8 17
4 برایتون 8 15
5 تاتنهام 8 15
6 منچستریونایتد 8 14
7 وستهام 8 14
8 اورتون 8 14
9 برنت‌فورد 8 12
10 ولورهمپتون 8 12
11 لسترسیتی 8 11
12 آرسنال 8 11
13 استون ویلا 8 10
14 کریستال پالاس 8 8
15 ساوتهمپتون 8 7
16 واتفورد 8 7
17 لیدز 8 6
18 برنلی 8 3
19 نیوکسل 8 3
20 نوریچ 8 2
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

مقدماتی جام‌جهانی منطقه اروپا

گروه A
پنجشنبه 5 فروردین 1400
صربستان 3 - 2 جمهوری ایرلند
پرتغال 1 - 0 آذربایجان
یکشنبه 8 فروردین 1400
صربستان 2 - 2 پرتغال
جمهوری ایرلند 0 - 1 لوکزامبورگ
ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400
آذربایجان 1 - 2 صربستان
لوکزامبورگ 1 - 3 پرتغال
چهارشنبه 10 شهریور 1400
لوکزامبورگ 2 - 1 آذربایجان
پرتغال 2 - 1 جمهوری ایرلند
شنبه 13 شهریور 1400
صربستان 4 - 1 لوکزامبورگ
جمهوری ایرلند 1 - 1 آذربایجان
ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400
آذربایجان 0 - 3 پرتغال
جمهوری ایرلند 1 - 1 صربستان
شنبه 17 مهر 1400
آذربایجان 0 - 3 جمهوری ایرلند
لوکزامبورگ 0 - 1 صربستان
ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400
صربستان 3 - 1 آذربایجان
پرتغال 5 - 0 لوکزامبورگ
پنجشنبه 20 آبان 1400
آذربایجان - لوکزامبورگ 20:30
جمهوری ایرلند - پرتغال 23:15
یکشنبه 23 آبان 1400
لوکزامبورگ - جمهوری ایرلند 23:15
پرتغال - صربستان 23:15
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 صربستان 7 17
2 پرتغال 6 16
3 لوکزامبورگ 6 6
4 جمهوری ایرلند 6 5
5 آذربایجان 7 1
مشاهده جدول کامل گروه A

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آمریکای جنوبی

گروهی
پنجشنبه 22 مهر 1400
بولیوی 4 - 0 پاراگوئه
جمعه 23 مهر 1400
کلمبیا 0 - 0 اکوادور
آرژانتین 1 - 0 پرو
شیلی 3 - 0 ونزوئلا
برزیل 4 - 1 اروگوئه
جدول گروهی
تیم بازیها امتیاز
1 برزیل 11 31
2 آرژانتین 11 25
3 اکوادور 12 17
4 کلمبیا 12 16
5 اروگوئه 12 16
6 شیلی 12 13
7 بولیوی 12 12
8 پاراگوئه 12 12
9 پرو 12 11
10 ونزوئلا 12 7
مشاهده جدول کامل گروهی