لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1403829/39 زمان: 13:51   1395/12/29 بازدید: 25,503

ناراحتم که از تیم ملی خط خوردم

ابراهیم‌زاده: دوباره نظر کی‌روش را جلب می‌کنم

مدافع تیم گسترش فولاد ابراز امیدواری کرد در اردوهای بعدی بار دیگر نظر کارلوس کی روش را جلب کند و به تیم ملی دعوت شود.

مسعود ابراهیم زاده در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره خط خوردنش از لیست تیم ملی مقابل قطر وچین اظهار داشت: «قطعا هر بازیکنی آرزو دارد پیراهن تیم ملی کشورش را برتن کند و من نیزاز این قاعده استثنا نیستم. من دوست داشتم در ترکیب تیم ملی بمانم اما نظر کی روش این بود که نباشم و من هم به این نظر احترام می گذارم.»


او ادامه داد: «هر بازیکنی که از تیم ملی خط می خورد، ناراحت می شود اما ناراحتی ام از کی روش نیست. او مربی حرفه ای و کاربلدی است و من در این مدت کوتاهی که کنارش بودم فهمیدم که چقدر مربی بزرگی است. شاید من به تاکتیک هایی که برای دیدار با قطر و چین در نظر داشته نمی خوردم اما این خط خوردن هرگز باعث نمی شود ناامید شوم.»


مدافع گسترش فولاد همچنین گفت: «تلاشم را بیشتر می کنم و با انگیزه زیاد به تمرین و بازی کردن برای گسترش فولاد می پردازم. امیدوار هستم تا بار دیگر نظر کی روش را جلب کنم و امیدوارم این اتفاق در اردوهای بعدی رخ بدهد.»


ابراهیم زاده در پایان افزود: «از امروز به تمرینات گسترش فولاد می رود و تلاش  می کنم ابتدا برای تیمم موفق باشم و سپس با بازی های خوب توانایی های خودم را نشان دهم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.