کد خبر: 1128422/0 زمان: 09:45   1393/03/24 بازدید: 2,076

شکست برابر شیلی استرالیا را تسلیم نمی‌کند

سرمربی تیم ملی استرالیا تأکید کرد شکست مردانش در اولین دور از بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی 2014 آنها را از کسب نتیجه در بازی‌های بعدی خود ناامید نخواهد کرد.

آنجه پوستکوغلو در پی شکست 3 بر یک شاگردانش برابر استرالیا در دور اول بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل به خبرنگاران گفت: شیلی بازیکنان تراز اولی دارد و بازی را با قدرت شروع کرد. شاید ما بیش از اندازه از آنها ترسیده بودیم. تیم ما پر از بازیکنانی است که برای اولین بار بازی در جام جهانی را تجربه می‌کنند و فکر می‌کنم که کمی طول کشید تا آنها به جو بازی در جام جهانی خو بگیرند اما پس از آن برای برگشتن به بازی بی‌نهایت خوب کار کردند.
به نقل از تسنیم، سرمربی یونانی ساکروس افزود: فکر می‌کنم که بازیکنان ما توانستند بازی را به زمین شیلی بکشانند به خصوص در نیمه دوم. تیم کاهیل برای ما فوق‌العاده کار کرد و در نبردهای هوایی او بازیکنی تراز اول است. هیچ مدافعی دوست ندارد که با کاهیل روبه‌رو شود زمانی که یک توپ از جناحین روی دروازه ارسال می‌شود. هیچکس برای موفقیت ما در این بازی و در کل تورنمنت شانسی قائل نیست اما این موضوع باعث ناامیدی استرالیا نمی‌شود و من فکر می‌کنم که حق‌مان از این بازی یک تساوی بود.
بازی بعدی تیم ملی استرالیا ساعت 20:30 روز چهارشنبه 28 خرداد برابر تیم ملی هلند در شهر پورتوآلگره است.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.