کد خبر : 1149411 | 30 خرداد 1393 ساعت 13:13 | 3.2K بازدید | 0 دیدگاه

مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی - قزوین

نتایج دور دوم مسابقات انتخابی تیم‌ملی کشتی

نتایج دور دوم مسابقات روز دوم مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

  روز دوم مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از ساعت 9 صبح امروز (جمعه) در سالن شهید بابایی قزوین آغاز شده است.
* نتایج دور دوم این رقابت ها به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
74 کیلوگرم:

مصطفی قیاسی (لرستان) - ایمان محمدیان (مازندران)، برنده (صفر بر 7 ضربه فنی)
حامد رضایی (البرز) - عزت اله اکبری (مازندران)، برنده (صفر بر 5)
علیرضا قاسمی (تهران)، برنده - محمد مکتب دار (خراسان شمالی) (9 بر صفر)
مرتضی رضایی (مازندران) - رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده (6 بر 6)
86 کیلوگرم:
علیرضا کریمی (البرز) - سعید ریاحی (گلستان)، برنده (9 بر 11)
مجتبی ضیایی (تهران)، برنده - جلال زمان (مازندران) (6 بر یک)
میثم مصطفی جوکار (همدان)، برنده - احسان لشگری (قزوین) (6 بر 3)
محمدجواد ابراهیمی (مازندران)، برنده - مسعود مددی (البرز) (6 بر 2)
محمدحسین محمدیان (مازندران)، برنده - احسان امینی (کرمانشاه) (امینی حاضر نشد)
غلامرضا سالاروند (مرکزی) - استراحت
97 کیلوگرم:
رضا یزدانی (مازندران)، برنده - جمال میرزایی (همدان) (5 بر صفر)
سینا غنی زاده (مازندران) - عباس طحان (مازندران)، برنده (یک بر 6)
امیر محمدی (خراسان شمالی)، برنده - سیدمحسن ابراهیمی (مازندران) (4 بر صفر)
حامد طالبی زرین کمر (مازندران)، برنده - سعید امیری (کرمانشاه) (5 بر 3)
125 کیلوگرم:
سعید زرینی (تهران) - عبداله قمی (مازندران)، برنده (2 بر 7)
پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، برنده - جابر صادق زاده (مازندران) (5بر صفر)
سیدرضا موسوی (مازندران)، برنده - پوریا رحمانی (فارس) (6 بر 4)
کمیل قاسمی (مازندران)، برنده - سید احمد رسولی (گلستان) (4بر یک)
محمدرضا آذرشکیب (البرز) - جعفر شمس ناتری (مازندران)، برنده (یک بر 5)
کشتی فرنگی:
59 کیلوگرم:

محمد فقیری (تهران) - شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده (5 بر 5)
فرشاد عیسوند (خوزستان) - مصیب اکبری (تهران)، برنده (5 بر 10)
ایمان داودی (فارس)، برنده - محمد نوربخش (تهران) (6 بر صفر ضربه فنی)
66 کیلوگرم:
وحید میرفتح اللهی (تهران) - اباذر نورزاده (البرز)، برنده (2 بر 6)
سامان عبدولی (خوزستان)، برنده - محسن حاجی پور (مازندران) (حاجی پور حاضر نشد)
امین سوری (خوزستان) - استراحت
71 کیلوگرم:
امید نوروزی (فارس)، برنده - برومند اصلان (لرستان) (3 بر صفر)
محمد جعفر توسلی (فارس) - افشین بیابانگرد (تهران)، برنده (3 بر 7)
75 کیلوگرم:
مرتضی حیدری (چهار محال و بختیاری) - پیام بویری (خوزستان)، برنده (صفر بر 8)
یوسف اخباری (تهران)، برنده - فرشاد رستمی کیا (خوزستان) (9 بر 2)
سعید عبدولی (خوزستان)، برنده - هادی علیزاده پورنیا (قم) (9 بر صفر)
وحید بابایی جعفری (خوزستان) - استراحت

دیدگاهها