حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1242958/1 زمان: 18:31   1394/03/05 بازدید: 68,609

مسئولان عربستانی باز هم کارشکنی کردند

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: مسئولان عربستانی باز هم در روز مسابقه با دراختیار قرار ندادن سالن تمرین هتل، علیه پرسپولیس کارشکنی کردند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، حسین قدوسی در مورد تمرین کردن پرسپولیس در طبقات هتل گفت: این اتفاق بیشتر مربوط به کارشکنی عربستانی‌ها بوده است و این مسئله هیچ ربطی به باشگاه پرسپولیس ندارد. ما زمانی که الهلال به تهران آمد بهترین امکانات را برای این تیم فراهم کردیم، 20 اتاق یک تخته، 24 اتاق دو تخته و 3 سوئیت دراختیار آنها قرار دادیم که این تعداد اتاق برای یک تیم بی‌نظیر است.

وی افزود: امروز مسئولان عربستانی باز هم کارشکنی کردند و سالن بدنسازی هتل را دراختیار تیم پرسپولیس قرار ندادند، اگر قبل از آن می‌گفتند هزینه این سالن را پرسپولیس باید بدهد باشگاه حتماً چنین کاری را انجام می‌داد، اما آنها در دقیقه 90 چنین مسئله‌ای را مطرح کردند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس تصریح کرد: مسئولان عربستانی کارشکنی را از فرودگاه تهران آغاز کردند و آن را در فرودگاه ریاض هم ادامه دادند در حالی که ما الهلال را در کمتر از یک ساعت از فرودگاه ترخیص کردیم. البته تمرین کردن تیم در طبقات اتفاق خیلی غیرمعمولی نیست، خیلی از مربیان ایرانی در روز مسابقه بازیکنان را در محوطه هتل تمرین می‌دهند، بنابراین، این اتفاق امر غیرعادی نیست، اما نمی‌توان از کارشکنی عربستانی‌ها چشم‌پوشی کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.