کد خبر : 1254427 | 03 مرداد 1394 ساعت 10:48 | 10.1K بازدید | 0 دیدگاه

کریمی: راه‌آهن نمی خواهد نامزد سقوط باشد

راه‌آهنی که پس از تقریبا 3 هفته بلاتکلیفی بالاخره لیگ‌برتری باقی ماندند، بابت این قضیه بسیار خرسند هستند.

کریمی: راه‌آهن نمی خواهد نامزد سقوط باشد
به گزارش "ورزش سه"، ابراهیم کریمی در این رابطه گفت: خدا را شکر در لیگ‌برتر ماندیم اسکلت فصل گذشته مان را حفظ کردیم و تا روز دوشنبه وقت داریم چند بازیکن خوب جذب کنیم زیرا جمعه لیگ شروع می‌ شود ما هم 10 روز است که تمریناتمان را شروع کرده ایم اما از تیم های دیگر عقب تر هستیم زیرا تا الان بلاتکلیف بودیم و این بلاتکلیفی اذیتمان می‌ کرد اما الان داریم کم کم خودمان را آماده می‌ کنیم. با ذوب‌آهن بازی دوستانه داشتیم، با سپاهان هم داریم تا انشاالله به واسطه این بازی ها برای دیدار اول لیگ با فولادخوزستان آماده شویم.

او در همین باره ادامه داد: ما پارسال با بی پولی تیم را نگه داشتیم در این مدت خیلی استرس داشتیم چون مادام می‌ گفتند پیکان ماند، راه‌آهن افتاد و بالعکس در راه اصفهان بودیم که خبر دادند راه‌آهن در لیگ‌برتر ماندنی شد، ما هم داخل اتوبوس جشنی برپا کردیم زیرا حق و حقوقمان را در زمین گرفته بودیم و نباید حقمان بیرون از زمین پایمال می‌ شد همه مردم که خودمان از نزدیک می‌ دیدیم یا دورادور می‌شنیدیم، دوست داشتند راه‌آهن در لیگ‌برتر بماند. قرار نبود به دلیل مشکل موتومبا که تازه آی تی سی اش را خود فدراسیون صادر کرده بود، زندگی کلی بازیکن و مربی به هم بریزد.
مدافع باتجربه راه‌آهن در پایان افزود: کادرفنی دنبال بازیکن جدید است، انشاالله که همه با هم هماهنگ شویم. کار سختی داریم اما انشاالله تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم. خدا را شکر که آخرش خوب تمام شد، دوست نداریم راه‌آهن امسال کاندیدای سقوط باشد.

دیدگاهها