کد خبر: 1286153/35 زمان: 11:45   1394/09/09 بازدید: 91,614

فرود کرار در نجف

یاغی استقلال به نفت الوسط پیوست

هنوز چند ساعتی از فسخ قرارداد با استقلال نگذشته بود که ملی پوش عراقی به تیم نفت الوسط پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، جاسم کرار بعد از چند ماه پرحاشیه و جنجالی سرانجام با کمترین سرو صدا قراردادش را با صدرنشین لیگ برتر فسخ کرد تا برای دومین بار در طول چند سال گذشته حضورش در جمع استقلالی ها چندان خوشایند تمام نشود. این بازیکن به خاطر تمام بدرفتاری ها و جنجال هایی که به راه انداخت در لیست سیاه مدیران باشگاه قرار گرفت و با وجود این که پرویز مظلومی دوست نداشت تا پلی میکر عراقی اش را از دست بدهد بالاجبار زیر بار جدایی او رفت تا کرار روز یکشنبه بدون هیچ بحثی قراردادش را فسخ کند و به عراق بازگردد.

هنوز چند ساعتی از بازگشت کرار به نجف نگذشته بود که باشگاه نفت الوسط این شهر خبر از عقد قراردادی 18 ماهه با ملی پوش عراقی داد تا مشخص شود چرا کرار بدون هیچ چک و چانه زدن زیر بار فسخ قرارداد آن هم با شرط و شروط استقلالی ها رفت! جاسم کرار که امسال یکی از سنگین ترین قراردادهای مالی را با باشگاه تهرانی داشت بدون هیچ دریافتی زیر برگه فسخ قرارداد را امضا کرد و به نجف بازگشت تا فوتبالش را در زادگاهش ادامه بدهد.

نفت الوسط یکی از باشگاه های متمول عراق محسوب می شود که در شهر نجف طرفداران پرشماری دارد. این تیم در حال حاضر در گروه الف لیگ عراق با گذشت هشت هفته با تنها یک امتیاز اختلاف نسبت به الزوراء در جایگاه دوم ایستاده و از شانس بالایی برای رسیدن به مرحله نهایی برخوردار است ضمن این که نماینده عراق در مسابقات AFC CUP نیز هست. در ترکیب فعلی این باشگاه بازیکنانی از برزیل ، کلمبیا و لبنان حضور دارند که اضافه شدن کرار به این تیم می تواند قدرت تهاجمی آنها را بالا ببرد نکته ای که مربی بومی این تیم حمزه الجمال به آن اشاره کرده است. پیش از این رسانه های ورزشی عراق از بن بست در مذاکرات جاسم کرار با الزورا بر سر مبلغ قرارداد خبر داده بودند اما به نظر می رسد کرار با قراردادی به ارزش 900 میایون تومان به نفت الوسط پیوست تا به تیم شهرش کمک کند تا نماینده عراق در بازی های آسیایی باشد.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.