کد خبر: 1291896/1 زمان: 09:31   1394/10/05 بازدید: 16,027

موزرسکی قید تیم ملی والیبال روسیه را زد

آسمانخراش تیم ملی والیبال روسیه و موثرترین بازیکن این تیم در آستانه دیدارهای انتخابی المپیک در برلین قید حضور در اردوی تیم ملی را زد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، والیبال روسیه بار دیگر با بحران مواجه شد. دمیتری موزرسکی آسمانخراش ۲۱۸ سانتیمتری و کاپیتان این تیم در آستانه دیدارهای انتخابی المپیک در شهر برلین آلمان قید حضور در تیم ملی را زد تا به سوژه نخست ورزش روسیه تبدیل شود. این مسابقات قرار است طی روزهای ۵ تا ۱۱ ژانویه برگزار شود.

موزرسکی که کاپیتان تیم ملی روسیه در جام جهانی ژاپن بود عنوان کرد بخاطر مسایل شخصی نمی خواهد در تیم ملی بازی کند و قصد دارد در کنار همسر و پسرش باقی بماند. بلافاصله بعد از این تصمیم ایلیا ولاسوف جایگزین این بازیکن شد.

ولادیمیر الکنو سرمربی تیم ملی روسیه حاضر به صحبت در این باره نیست. وی در واکنش به پرسش های مختلف درباره غیبت موزرسکی تنها به گفتن این جمله اکتفا کرده است « بهتر است از خودش بپرسید». با این حال مقامات والیبال روسیه از موزرسکی به عنوان یک خائن یاد کرده اند.

در همین حال خود موزرسکی عنوان کرده است اگر نیاز ضروری به وی باشد حاضر است به برلین سفر کند تا در اردوی تیم ملی حضور یابد. وی البته در اظهار نظری دیگر گفت: البته بازیکنی که در اردوها و تمرینات حضور نداشته باشد به طور حتم آمادگی لازم را ندارد و من مطمئن هستم در تیم ملی بازیکنان حضور دارند که آماده تر از من هستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.