کد خبر: 1310315/4 زمان: 20:12   1394/12/20 بازدید: 20,930

برخورد کاملا فوتبالی بود اما...

کریم احمدی: از امید ابراهیمی عذر میخواهم

هافبک میانی پدیده در ادامه روند رو به رشد خود در بازی با استقلال نیز عملکرد مثبتی از خود به جا گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، کریم احمدی که در هفته های اخیر یکی از برترین بازیکنان تیمش بوده در پایان دیدار برابر استقلال تهران گفت: ما برای کسب نتیجه به تهران آمده بودیم و همانطور که وعده داده بودیم تیمی بازنده برابر صدرنشین نخواهیم بود و به این خواسته مان رسیدیم.

وی ادامه داد: استقلال به پشتوانه طرفداران و توقف دیگر مدعیان لیگ به دنبال کسب برد بود و به همین دلیل فشار زیادی روی دروازه ما آورد که توانستیم حملات آنها را خنثی کنیم و دروازه مان را در یکی از بهترین روزهای مان بسته نگه داریم.

احمدی در مورد تقابلش با خط میانی استقلال و درگیری با امید ابراهیمی گفت: به هرحال وقتی به نتیجه دلخواه می رسی نشان می دهد روز خوبی داشته ای و تمام بازیکنان ما و حتی کسانی که فرصت بازی در این دیدار را به دست نیاوردند در نتیجه سهیم هستند. من هم تلاش کردم سهمی در این بازی داشته باشم و خواسته های آقای مهاجری را در زمین پیاده کردم و امیدوارم از عملکردم راضی بوده باشد.

وی ادامه داد: درگیری با امید ابراهیمی چیز خاصی نبود و یک برخورد فوتبالی بود و اگر ایشان از من ناراحت شده اند از او عذرخواهی می کنم. به هرحال هر دو تیم تلاش داشتند تیم شان را به خواسته و هدف شان برسانند و طبیعی بود این اتفاقات نیز رخ دهد و همه چیز در 90 دقیقه به پایان رسید.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.