کد خبر: 1313068/30 زمان: 02:12   1395/01/08 بازدید: 75,848

بازگشت تماشایی پسران روی هاجسون

آلمان 2-3 انگلیس؛ شاهکار سه شیرها در برلین

تیم ملی انگلیس در دیداری دوستانه در برلین، موفق شد با نتیجه 3-2 آلمان را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا تیم میزبان با دو گل پیش افتاد اما در ادامه سه شیرها توانستند سه بار دروازه حریف را باز کنند و در این دیدار حیثیتی به یک پیروزی شیرین دست پیدا  کنند.
تنها چهار دقیقه از ابتدای مسابقه گذشته بود که مولر حرکت خطرناکی را آغاز کرد اما پاس او به خدیرا و ضربه نهایی این بازیکن از فاصله نوزده متری نتوانست تهدیدی برای دروازه باتلند باشد و بعد از اثرگذاری مدافعان با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه توپ بیشتر در اختیار بازیکنان بریتانیایی بود اما پاس‌های اشتباه متعدد آنها مانع از فرصت ایجاد خطر روی دروازه نویر می‌شد.
هوملس و یارانش نیز در منطقه دفاعی زمین آلمان بسیار مسلط نشان می‌دادند و مانع نفوذ مهاجمان حریف می‌شدند. دقیقه 13 سانتر امره جان روی نقطه پنالتی به گومز رسید اما ضربه سر این مهاجم توسط کیهیل مهار شد. یک دقیقه بعد هوملس فرصت بسیار خطرناکی را خلق کرد و می‌رفت تا دروازه انگلیس را باز کند اما باتلند از راه رسید و توپ را مشت کرد. ریباند رویس هم با دو متر اختلاف از سمت چپ دروازه راهی اوت شد. در این دقایق آلمانی‌ها بهتر از حریف کار می‌کردند. دقیقه 27 پاس دقیق خدیرا برای گومز فرصت دیگری را برای شاگردان لوو مهیا کرد اما پرچم داور به نشانه آفساید بالا رفته بود.
دقیقه 38 دنی ولبک موقعیت خوبی داشت تا از گوشه سمت چپ محوطه جریمه به سمت دروازه نویر شوت کند اما امره کان شوت او را بلوکه کرد.
بالاخره دقیقه 43 قفل دروازه‌ها شکست و بعد از آنکه مسوت اوزیل توپ دفع شده باتلند را گرفت، تونی کروس را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن هم توانست از فاصله بیست متری دروازه انگلیس را باز کند تا نیمه نخست با برتری آلمانی‌ها به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم حمله نخست را شاگردان لوو ترتیب دادند، جایی که رویس از فاصله بیست متری به سمت دروازه انگلیس شوت کرد اما ضربه‌اش درون چارچوب نبود. دقایقی بعد بازیکنان انگلیس روی یک ضدحمله قصد تهدید دروازه آلمان را داشتند اما نویر هوشیار بود و توپ را گرفت. دقیقه 57 سامی خدیرا از سمت راست محوطه جریمه انگلیس ماریو گومز را یافت و به او پاس داد تا دومین گل آلمان با ضربه سر این مهاجم باتجربه رقم بخورد.
اما این برتری سه دقیقه بعد باز هم به یک گل تقلیل پیدا کرد، جاییکه هری کین توپ مولر را گرفت و یک‌تنه به زمین آلمان تاخت و در نهایت از فاصله دوازده متری دروازه نویر را فرو ریخت.

پنج دقیقه بعد همین بازیکن پشت یک ضربه ایستگاهی برای انگلستان ایستاد اما شوتش به دیواره دفاعی آلمان برخورد کرد و بلوکه شد. دقیقه 75 کلاین از سمت راست به عمق زمین آلمان زد و پاسی دقیق را برای جیمی واردی فرستاد. او هم با فریب رودیگر و ضربه ای تماشایی، توانست توپ را به کنج دروازه نویر بچسباند تا کار به تساوی کشیده شود.

در دقایق باقی مانده هر دو تیم به دنبال زدن گل برتری بودند تا اینکه در دقیقه 90، سه شیرها توانستند ‏روی یک ضربه کرنر، به گل سوم برسند. روی ارسال هندرسون بود که دایر با ضربه سری تماشایی، ‏نویر را مغلوب کرد.‏
تلاش ژرمن ها در ثانیه های پایانی برای به تساوی کشیدن بازی بی نتیجه بود و بازی با برتری 3-2 ‏انگلیس به پایان رسید.‏

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.