کد خبر: 1341938/1 زمان: 20:35   1395/04/28 بازدید: 99,504

پیروزی پرگل استقلال برابر خونه به خونه

تیم فوتبال استقلال در بازی دوستانه تیم خونه به خونه را 3 بر یک شکست داد.

به گزارش "ورزش سه"، در نیمه اول آبی ها با تک گل کاوه رضایی به رختکن رفتند اما در نیمه دوم شکل تهاجمی بازی استقلال بسیار بهتر شد. در این نیمه بازیکنانی مثل آرش افشین، بختیار رحمانی، هرائر مگویان، امین حاج محمدی، سیدحسین حسینی، بهنام برزای، یعقوب کریمی و ... به تناوب وارد زمین شدند و پیروزی پرگلی برای استقلال رقم زدند.

 


ابتدا جابر انصاری با یک سوپرگل دیدنی دروازه خونه به خونه را برای بار دوم باز کرد و چند دقیقه بعد روح الله باقری یکی از گل‌های خونه به خونه را جبران کرد. اما گل باقری کمتر از یک دقیقه دوام آورد چراکه خطای مدافع خونه به خونه روی علی قربانی یک ضربه پنالتی را نصیب آبی‌ها کرد. این ضربه را امید ابراهیمی برخلاف جهت خلاف دروازه‌بان وارد دروازه حریف کرد تا استقلال در نهایت با نتیجه 3 بر یک برنده شود.

 

در دقیقه 90 بازی، بازیکنان خونه به خونه یک ضربه پنالتی را به تیرک دروازه ارشیا بابازاده گلر سوم استقلال کوبیدند.  


امروز بیش از 2 هزار هوادار در زمین شماره 2 آزادی حضور داشتند و تماشاگر بازی دوستانه تیمشان بودند. هر چند آنها حسابی از بازی هجومی تیمشان راضی بودند اما در پایان بازی مشکلاتی را هم درست کردند.
آنها بعد از پایان بازی به زمین چمن هجوم آوردند تا بازیکنان مورد علاقه‌شان عکس یادگاری بگیرند و این موضوع باعث شد بازیکنان با دردسر زیادی برای خروج از زمین بازی روبه رو شوند.


بازی با خونه به خونه به احتمال فراوان آخرین بازی دوستانه استقلال پیش از شروع لیگ شانزدهم خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.