کد خبر: 1362252/41 زمان: 19:34   1395/07/10 بازدید: 15,433

چمن مناسب دلیل پیروزی پرگل ما بود؛

نصرتی: پرسپولیس به زمین نامساعد باخت

محمد نصرتی بازیکن تیم ماشین سازی می گوید که علیرغم تایید پزشکان تیم ملی در مورد سلامتی‌اش، پزشک تیم گسترش فولاد که کاملا مورد تایید کمالوند است، تشخیص داد که نمی توانم بازی کنم.

محمد نصرتی در گفتگو با خبرنگار "ورزش‌سه" در مورد چرایی رفتن از گسترش فولاد و باخت پرسپولیس در مقابل قشقایی گفتگو کرد.


دوست داشتم در گسترش بمانم
خیلی دوست داشتم با تیم گسترش فولاد ادامه بدهم. چون مدیریت باشگاه به من محبت داشتند و شرایط و بازیکنان خوبی در این تیم بودند و به صورت کلی بستر خوبی برای ادامه فوتبال فراهم بود. ولی نمی دانم چرا بعد از اینکه مصدومیت به سراغم آمد دیگر من را نخواستند. این در دنیا رسم است که وقتی بازیکنی مصدوم می شود، قراردادش را تمدید می کنند؛ مثلا مسعود شجاعی در تیم خود مصدوم شد و کلی کار فرهنگی برایش کردند و خیلی موارد دیگر از این دست وجود دارد. به هر صورت اجازه تمرین کردن در کنار تیم را پیدا کردم تا به شرایط مسابقه برگردم.

 


کمالوند دکتر نجفی را بهترین پزشک ایران می داند!
با اینکه دکتر کیهانی که جراح تیم ملی هستند و دکتر شهاب که فیزیوتراپ تیم ملی هستند، تشخیصشان این بود که مشکلی برای بازی ندارم، دکتر نجفی تشخیص دادند که شرایط بازی ندارم. نمی دانم دکتر نجفی چه مشکلی با من داشتند که گفتند نمی توانی بازی کنی. آقای کمالوند هم ایشان را بهترین دکتر ایران می داند و پیرو حرف های دکتر حرف ایشان را پذیرفتند.  

 


خطیبی هم بازی من بوده و مربی باانگیزه ای است
با این وضعیت دو پیشنهاد داشتم که با توجه به اینکه چند سالی است که در تبریز هستم و شهر خوبی است تصمیم گرفتم به ماشین سازی بیایم. تیم ما تلفیقی از جوانان و با تجربه هاست که برای بهتر شدن به زمان نیاز داریم. امیدوارم در ادامه با تلاش بچه ها و کمک خدا بتوانیم خوب کار کنیم و نماینده خوبی برای تبریز باشیم. ضمن اینکه در تیم جوانان مستعدی داریم. آقای خطیبی هم بازی من بوده و مربی خوب و با انگیزه ای است.

 


دفاع کردن در فوتبال آسان است
بازی پرسپولیس و قشقایی شرایط زمین واقعا نامساعد بود. دفاع کردن راحت است. شما می توانید یک تیم محلی را هم جمع کنید و در مقابل تیم لیگ برتری بازی کنید. ضد فوتبال بازی کردن آسان است و فوتبال بازی کردن سخت است. البته تیم قشقایی هم در این بازی خوب عمل کرد ولی شرایط زمین به گونه ای بود که امکان فوتبال بازی کردن فراهم نبود. به هر حال یک جام از دست پرسپولیس رفت و این برای این تیم خوب نیست.


چمن مناسب یکی از دلایل اصلی پیروزی ما بود
برای انجام بازی جام حذفی سفر طولانی داشتیم. تیم حریف هم در 20 دقیقه اول پا به پای ما جلو آمد ولی در ادامه و پس از اینکه ما گل زدیم مقاومت آن ها شکسته شد و نتوانستند تحمل کنند. نکته جالب این بازی کیفیت بالای چمن بود؛ فکر می کنم چمنی که ما در آن بازی کردیم جزو 5 چمن خوب ایران بود و یکی از دلایل بازی خوب ما همین چمن مساعد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.