کد خبر : 1362579 | 12 مهر 1395 ساعت 01:00 | 29.3K بازدید | 2 دیدگاه

در مصاحبه با خبرنگاران

انریکه: مقصر اول شکست بارسا من هستم

سرمربی بارسلونا در نشست خبری پس از بازی با سلتا، مسئولیت شکست 4-3 را پذیرفت و به دفاع از دروازه بان تیمش پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب در زمین سلتا با نتیجه 4-3 مغلوب شد تا بهترین فرصت برای رسیدن به صدر را از دست بدهد. بارسا فصل گذشته نیز 4-1 در زمین سلتا مغلوب شده بود. آبی اناری ها در نیمه اول سه گل دریافت کردند اما با وجود زدن سه گل در نیمه دوم، نتوانستند از پس میزبان خود بر بیایند.

 

 

 

 

انریکه در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" باید با آرامش، دوباره این بازی را نگاه کرده و به خوبی آنالیز کنم. نیمه اول تا دقیقه 20 همه چیز خوب بود ولی از آن دقیقه، کنترل میدان را به سلتا دادیم و تقریبا در تمام دوئل ها مغلوب بازیکنان این تیم شدیم. پذیرفتن سه گل در یک نیمه سخت است اما سزاوار دریافت آن گل ها بودیم و فکر می کنم نتیجه نیمه اول عادلانه بود. در نیمه دوم بهتر شدیم اما هرچه کردیم نتوانستیم مانع شکست شویم."

 

انریکه ادامه داد:" من مربی تیم هستم و مقصر اول این شکست. سعی کردم اوضاع را به بهترین شکل ممکن اداره کنم اما در این بازی موفق نشدم. تغییرات زیاد در ترکیب ثابت؟ الان صحبت کردن در این مورد ساده است اما من مربی هستم و باید به فکر منافع تیمم باشم. امشب تصمیم گرفتم که از سیستم چرخشی استفاده کنم و یکی از شب های بدمان را تجربه کردیم."

 

اشتباه تراشتگن روی گل چهارم:" دروازه بان بارسا باید ریسک پذیر باشد و او در آن صحنه بدشانس بود. امشب همه باهم باختیم و تراشتگن، تنها مقصر این باخت نیست. او بازی های خوب زیادی برای ما انجام داده و نباید به خاطر این اشتباه او را بکشیم.

خودم مسئول اول این شکست هستم و فکر می کنم همه باید در بازی های بعدی بهتر عمل کنیم."

دیدگاهها