کد خبر: 1365523/24 زمان: 19:01   1395/07/25 بازدید: 153,976

خوزستانی ها در صدر موثرترین بازیکنان

جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر

دو بازیکن خوزستانی این روزها در صدر موثرترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم قرار دارند، ایمان مبعلی از نفت تهران و رحیم زهیوی از استقلال خوزستان تاکنون توانسته اند بهترین عملکرد را برای تیم های شان به نمایش بگذارند.

به گزارش "ورزش سه"، بازی های هفته هشتم لیگ برتر نیز به انجام رسید و تیم های حاضر به مصاف یکدیگر رفتند و با عملکرد خود، رده حضورشان در جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر را دستخوش تغییر کردند.


با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر همراه "ورزش سه" باشید:


 رحیم زهیوی، استقلال خوزستان – 7 امتیاز

 


رحیم زهیوی در پیروزی تیمش نقش پررنگی داشت، او علاوه بر اینکه ضربه کرنرش بازهم بسیار زیبا به گل دوم استقلالی های خوزستان تبدیل شد، روی گل سوم این تیم نیز موثر بود و توپ را برای سلمان بحرانی کاشت تا این هافبک بوشهری با یک ضربه دقیق دروازه را برای بار سوم باز کند. زهیوی با تاثیر روی این دو گل به عنوان یکی از دو بازیکن صدرنشین جدول موثرترین بازیکن لیگ لقب گرفته است. وی اکنون 4 پاس گل و 3 گل را در کارنامه خود ثبت کرده است.


ایمان مبعلی، نفت تهران – 7 امتیاز

 


هافبک باتجربه نفتی ها که در بازی برابر پرسپولیسی ها نتوانست عملکرد مناسبی داشته باشد به عنوان یکی از بهترین بازیکنان نفت در لیگ شانزدهم، بازی های موثری را به انجام رساند، مبعلی به عنوان یکی از بهترین گلسازهای لیگ، تاکنون توانسته چهار بار با پاس های خود بازیکنان تیمش را در معرض گلزنی قرار دهد، ضمن اینکه خود نیز تاکنون 3 بار برای نفتی ها گلزنی کرده است.


محمد شادکام، صنعت نفت آبادان – 6 امتیاز

 


مهاجم آبادانی ها که این روزها عنوان آقای گلی لیگ شانزدهم را یدک می کشد در دیدار اخیر تیمش نیز درخشید و توانست با یک گل و یک پنالتی، زمینه ساز گلزنی تیمش شود هرچند این گل ها در نهایت دردی از آبادانی ها را دوا نکرد، شادکام این روزها به عنوان تنها بازیکن 5 گله لیگ برتر در صدر گلزنان قرار دارد و یک بار نیز موفق شده یک پنالتی منجر به گل برای تیمش به دست بیاورد.


مهدی ترابی، سایپا – 6 امتیاز

 


هافبک جوان خودروسازان که فصل پیش توانست خود را به عنوان یکی از پدیده های فوتبال ایران معرفی کند در لیگ شانزدهم نیز به عنوان یکی از بهترین بازیکنان، مطرح است، از ترابی که در دیدار اخیر تیمش نتوانست کاری از پیش ببرد در حال حاضر با 4 گلی که برای تیمش به ثمر رساند به عنوان یکی از گلزنترین بازیکنان لیگ نام برده می شود. این بازیکن علاوه بر این در دو دیدار نیز موفق شده برای همبازیان خود گل سازی کند.


محمد ایرانپوریان، تراکتورسازی – 6 امتیاز

 


مدافع راست تراکتوری ها در دیدارهای تیمش در لیگ شانزدهم نیز موفق شده بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارد، ایرانپوریان در هشت دیدار اخیر تراکتورسازان توانسته خود را به عنوان یکی از موثرترین بازیکنان معرفی کند، او تاکنون 4 بار برای تبریزی ها گلزنی کرده است و 2 بار نیز با پاس های خود، برای مهاجمان تیمش گلسازی کرده است و اکنون با 6 امتیاز به عنوان یکی از بازیکن های صدر جدول موثرترین ها مطرح است.


مهدی طارمی، پرسپولیس – 5 امتیاز

 


مهاجم پرسپولیسی بازی به بازی بهتر عمل می کند و آرام آرام همان مهاجمی می شود که هواداران این تیم انتظار دارند، آقای گل فصل قبل، در بازی این تیم برابر نفتی ها موفق شد یک گل به ثمر برساند و خود را با 4 گل به جمع مدعیان جدول گلزنان برساند و علاوه بر آن یک پنالتی منجر به گل نیز برای تیمش به دست آورد.


محمد قاضی، نفت تهران – 5 امتیاز

 


مهاجم باتجربه نفتی ها در بازی های این فصل گویا احیا شده و با گل های خود برای تیمش موثر ظاهر شده است، قاضی که در بازی برابر پرسپولیس نتوانست برای تیمش کاری از پیش ببرد تاکنون 4 گل به ثمر رساند و یک بار نیز برای سایر همبازیانش گلسازی کرده است.


حسن بیت سعید، استقلال خوزستان – 5 امتیاز

 


مهاجم فرصت طلب خوزستانی ها در بازی برابر ماشین سازی هم موثر ظاهر شد، او که در این بازی نتوانست گلزنی کند اقدام به گلسازی کرد و با پاس زیبای خود مقدمات اولین گل تیمش را فرهم آورد، بیت سعید اکنون با 4 گل و یک پاس گل یکی از موثرترین بازیکنان لیگ محسوب می شود.


مرتضی تبریزی، ذوب آهن – 5 امتیاز

 


مهاجم ذوبی ها در دیدار حساس این تیم در دربی اصفهان برای تیمش بزرگی کرد، وی در این بازی توانست دبل کند و با دو گل خود زمینه ساز پیروزی مهم بر حریف سنتی ذوب آهن یعنی سپاهان شود. تبریزی با این دو گل توانست 4 گله شود و با احتساب یک پاس گل وی، کاپیتان دوم ذوبی ها اکنون 5 امتیاز دارد.


میلاد جهانی، صنعت نفت آبادان – 5 امتیاز

 


هافبک آبادانی تنها بازیکن صدرنشین است که گلی به ثمر نرسانده اما با پاس گل های متعدد خود به عنوان یکی از ارزشمندترین بازیکنان لیگ معرفی شده است، جهانی 4 بار برای صنعت گل سازی کرده است و یک بار نیز پنالتی پنالتی منجر به گل برای تیمش به دست آورد.


توضیح 1: بازیکنانی که موفق به گلزنی و یا گلسازی شوند یک امتیاز مثبت دریافت می کنند.
توضیح 2: بازیکنانی که موفق به کسب پنالتی شوند در صورت گل شدن، یک امتیاز (در حکم پاس گل) و در صورت گل نشدن پنالتی، نیم امتیاز به دست می آورند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.