حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1365566/30 زمان: 00:12   1395/07/26 بازدید: 9,417

پیروزی شیرین میلان در خانه کیه وو

میلان در ادامه نتایج خوبش در هفته های اخیر سری A، امشب در خانه کیه وو به پیروزی 3-1 دست پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان وینچنزو مونتلا در این دیدار ابتدا روی دو شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه به گل رسیدند و تلاش تیم میزبان برای جبران گل های خورده، تنها یک بار به ثمر نشست. در ثانیه های پایانی بازی، میلانی ها به یک گل دیگر دست پیدا کردند تا پیروزی شان پیش از سوت پایان قطعی شود.

 

بازی را کیه وو بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی تا اندازه ای بر توپ و میدان تسلط داشت؛ اما تلاش این تیم برای ایجاد موقعیت به جایی نرسید.

 

در ادامه، بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند؛ اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. در حالی که به نظر می رسید نیمه اول بدون گل به پایان خواهد رسید، یورای کوچکا در ثانیه های پایانی میلان را پیش انداخت.

 

روی اشتباه بازیکنان کیه وو، کوچکا پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت غیرقابل مهار کار را تمام کرد.

 

 

نیمه دوم را میلانی ها بهتر آغاز کردند و تنها دو دقیقه از این نیمه سپری شده بود که نیانگ حساب کار را 2-0 کرد. بار دیگر اشتباه بازیکنان کیه وو، یک ضدحمله سریع را برای روسونری رقم زد و نیانگ بعد از پشت سر گذاشتن بازیکن حریف، با شوتی تماشایی، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل بازیکنان میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و بعد از اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادند، سرانجام در دقیقه 76 توسط والتر بیرسا به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که بیرسا با ضربه ای عالی، توانست دروازه دوناروما را باز کند.

 

بازیکنان کیه وو که با این گل امیدوار شده بودند، در دقایق پایانی بر شدت حملات شان افزودند؛ اما این میلان بود که در وقت های تلف شده به گل رسید. شوت کارلوس باکا در میانه راه به بازیکن حریف برخورد کرد و وارد دروازه شد و به این ترتیب، بازی با پیروزی 3-1 میلان به پایان رسید.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.