کد خبر : 1366228 | 28 مهر 1395 ساعت 21:00 | 14.3K بازدید | 0 دیدگاه

گریزمان: هر شب با رویای توپ طلا می خوابم

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید معتقد است علیرغم پیشرفت خوب وی در سال جاری، او هنوز می تواند عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد.

گریزمان: هر شب با رویای توپ طلا می خوابم

به گزارش "ورزش سه"، گریزمان تاکید کرد که برای رسیدن به سطح مسی و رونالدو، باید افتخارات بیشتری کسب کند اما به این دلیل تصمیمی برای ترک اتلتیکومادرید نخواهد داشت.

 

گریزمان گفت: "هنوز احساس می کنم در سطح ستارگانی مثل رونالدو و مسی نیستم و باید سعی کنیم تا با کمک همبازیان در تیم ملی و تیم باشگاهی،  جام های بیشتری به ارمغان بیاوریم. زمانی که سیمئونه گفت من در مسیر رسیدن به جایگاه مسی و رونالدو هستم، احساس غرور داشتم و بسیار خوشحالم که زیر نظر سیمئونه کار می کنم و او معتقد است که من چنین کیفیتی دارم. کار کردن با ال چولو به من انگیزه زیادی می دهد و دوست دارم تا دستاوردهای سال گذشته را بهبود ببخشم.

 

 

1148316

 

 

شاید مردم شانس بیشتری برای رئال مادرید یا بارسلونا قائل باشند، اما ما همه چیز را در زمین مسابقه ثابت خواهیم کرد. اتلتیکو مادرید سال به سال پیشرفت می کند و من هرگز تمایلی به اهمیت دادن در مورد آوازه و اعتبار باشگاهم ندارم.

 

در مورد توپ طلا، روزنامه نگاران تصمیم نهایی را می گیرند اما من هر شب با رویای برنده شدن این جایزه می خوابم و تمام تلاش خود را برای به دست آوردن آن خواهم کرد".

دیدگاه‌ها