کد خبر: 1366599/39 زمان: 15:40   1395/07/30 بازدید: 10,219

بیانیه تراکتور علیه داور دیدار با فولاد

باشگاه تراکتورسازی در بیانیه‌ای به قضاوت محمدرضا اکبریان در دیدار با فولاد خوزستان اعتراض کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ‌پس از اتفاقاتی که دیروز در جریان بازی تراکتورسازی و فولاد خوزستان رخ داد و پس از بازی نیز امیر قلعه نویی به شدت به عملکرد داور بازی انتقاد کرد،‌امروز باشگاه تراکتورسازی بیانیه ای در این خصوص صادر کرد.


در این بیانیه آمده است:


«دیروز در بازی تیم های تراکتورسازی و فولاد خوزستان دوباره شاهد اتفاقاتی بودیم که به شدت افکار میلیون ها هوادار تیم تراکتورسازی را جریحه دار کرد . نا عدالتی در داوری که بسیار مشهود بود باعث بروز تنش هایی شد که در کمال ناباوری منجر به اخراج سرمربی تیم تراکتورسازی شد. در بازی که چندین تعویض داشته و مکررا با برخوردهای بازیکنان دو تیم متوقف می شود تنها چهار دقیقه  وقت اضافه گرفته می شود که آن هم در هیاهوی اتفاقات داخل زمین در وقت تلف شده تلف می شود و داور بدون توجه سوت پایان بازی را می‌زند.


اتفاقات یا بهتر بگوییم اشتباهات داوری که مکررا در این بازی تکرار شد و سوت های بدون علت که نبض بازی را بهم زد باعث شد تیم در اجرای تاکتیک های مدنظر سرمربی با مشکل مواجه شود و این امربه علاوه بر تاثیر مستقیم نگرفتن دو پنالتی برای تیم تراکتورسازی شرایط را برای از دست رفتن دو امتیاز تراکتورسازان را فراهم کرد.


قضاوت جانبدارانه داور به شدت در این بازی احساس شد که اشانتیون های ویژه ای را برای تیم میزبان در این بازی تدارک دیده بود . تصاویر گرفته شده از بازی دیروز گواه ادعاست چراکه در صحنه زیر که دو مربی به یک صحنه (خطای بازی خطرناک سعید آقایی) در وقت های اضافه شده اعتراض می کنند به طوری که سرمربی تیم فولاد علاوه بر ورود به زمین بازی به سمت نیمکت تیم تراکتورسازی نیز نزدیک می شود و اعتراض خود را اعلام می کند ولی در عین ناباوری داور دیدار به سمت نیمکت میزبان می رود و در حضور ناظر بازی ، کادرفنی و سرپرست تیم تراکتورسازی و داور چهارم به صراحت اعلام می کند قبول من در این صحنه اشتباه کردم و انسان  جایز الخطا است ولی شما اخراجید و باید از سکوها بازی را دنبال کنید.


این منطق داور این دیدار جای تامل فراوان دارد چراکه شرایط برابر دو سرمربی در این اتفاق و تصاویر موجود شکار شده از این صحنه بر عدم عدالت داور این دیدار تاکید دارد قضاوت تصمیمات داور و اشتباهات تاثیر گذار ایشان در این بازی حساس بر عهده شما مخاطبان عزیز که به راحتی می توانید سره را از نا سره تشخیص داده و پی به بی عدالتی قاضی عادل این دیدار ببرید امید است با تدابیری که باید صورت گیرد شرایطی فراهم گردد تا زیبایی های فوتبال در مسیر  این ناعدالتی ها قرار نگیرد و تنها در مستطیل سبز با قدرت دو تیم نتایج بازی ها را رقم بزنند.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.