کد خبر : 1369363 | 11 آبان 1395 ساعت 12:07 | 150,600 بازدید | 9 دیدگاه

اولین مصاحبه بعد از جدایی از پرسپولیس

انصاری: به سروش نگفتم به پرسپولیس نرو!

ساسان انصاری با 5 گل، 1 پاس گل و گرفتن 1 پنالتی منجر به گل، آمار فوق العاده ای در فولاد داشته است. با او درباره موضوعات مختلف صحبت کردیم، این گفت و گو خواندنی  را از دست ندهید.

 

به گزارش"ورزش سه"؛ ساسان انصاری در ابتدای فصل به پرسپولیس پیوست؛ اما بعد از 4 هفته نیمکت نشینی ترجیح داد از این تیم جدا شود و به فولاد خوزستان باز گردد. ساسان انصاری در فولاد خوزستان عالی ظاهر شده است و یکی از عوامل اصلی موفقیت تیمش بوده است تا فولاد در این 6 هفته 10 امتیاز کسب کند و تا جایگاه نهم، خود را بالا بکشد. ساسان انصاری در گفت و گو اختصاصی با ورزش سه درباره موضوعات مختلف از جمله فولاد، جدایی از پرسپولیس، مشورت با سروش رفیعی و ... صحبت کرد.

 

همدلی عامل اصلی موفقیت فولاد


شرایط اکنون در تیم بسیار خوب شده است و با جو مثبت و یکدلی که بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد شده است، روزهای خوب برای ما پیشبینی می شود. تیم ما فوتبال تهاجمی و زیبایی بازی می کند که نتیجه تلاش همه دست اندرکاران فولاد است.

 

باید استقلال را می بردیم


ما در بازی با استقلال به کم ترین حقمان رسیدیم. حق ما در این بازی تنها و تنها سه امتیاز بود. ما چند موقعیت عالی همان ابتدای بازی داشتیم که از دست رفت. هواداران فهیم فولاد می دانند در این بازی حق ما برد بود و از حمایتشان در این بازی ممنونم.


جلوی پرسپولیس هم اینگونه بازی می کنم


من وقتی با تیمی قرارداد حرفه ای می بندم، به آن تیم بدهکارم. من با تمام وجود برای فولاد بازی می کنم، فرقی ندارد تیم مقابل ما استقلال باشد یا پرسپولیس. من انگیزه های خاص خودم را دارم و این بازی مانند بازی های دیگر بود.

 


تشکر ویژه از مردم خوزستان و سعداوی


من 8 سال است که در خوزستان هستم و به نوعی خودم را متعلق به این استان می دانم. هواداران فولاد از همان روز اولی که من بازگشتم ،حمایتم کرده اند و با حمایتشان من را در این موفقیت کمک کرده اند. اگر من کاری کرده ام یا گلی زده ام، وظیفه ام در قبال تیم و هوادارانمان بوده است. همچنین باید از آقای سعداوی تشکر ویژه داشته باشم که از همان روز اول در کنار من بود و صحبت هایی که انجام داد باعث شد تا بتوانم از نظر روحی فوق العاده آماده باشم.

 

این وصله ها به شریفات نمی چسبد


اسماعیل از بازیکنان خوب فولاد است و در بازی با استقلال به نظر من از خوب های زمین بود. بعضی صحبت ها درباره او می شود که اصلا درست نیست، من چندین سال است که با او هم تیمی بوده ام و به خوبی او را می شناسم. شریفات با وجود مصدومیت برای بالا رفتن پرچم فولاد بازی کرد و این وصله ها به اسماعیل نمی چسبد.

 

 

هواداران پرسپولیس با معرفتند


من جا دارد یک تشکر ویژه از پرسپولیسی ها بکنم که به من لطف داشته اند. من سه ماه در پرسپولیس بوده ام اما آنها رابطه شان با من فوق العاده بود. آن ها نشان داده اند چقدر با معرفت هستند و دور از معرفت بود که من از آنها تشکر نکنم.

 

 

ممنون از کسانی که به من رای دادند


از همه 122 هزار نفری که به من رای دادند تشکر می کنم و دست آن ها را به گرمی می فشارم. نظر سنجی سایت 90 بسیار انگیزه خوبی به من می دهد؛ برنامه ای که خودم طرفدار پر و پا قرصش هستم.

 


کی روش بهترین قاضی است


آرزوی هرکسی این است که پیراهن تیم ملی را بپوشد و من از این قاعده مستثنی نیستم. پوشیدن تیم ملی افتخار من است. آقای کی روش بسیار باهوش و زیرک است و خودش بهتر می داند چه کسی را چه موقع دعوت کند. من انگیزه ام بیشتر شده است و تلاشم را بیشتر می کنم تا بتوانم در تیم ملی باشم،مطمئنا شاگردی آقای کی روش افتخار بزرگی است.


با سروش درباره پرسپولیس صحبت نکرده ام


واقعا برای بعضی ها متاسف هستم که صحبت هایی را به من نسبت می دهند. سروش از دوستان صمیمی من است و خودش می داند چه کاری انجام بدهد. بعضی صحبت ها و تیترها شیطنت آمیز هستند. خود سروش بهترین انتخاب را می کند و من هیچ نقشی در تیم آینده سروش ندارم و خدا شاهد است که نمی دانم چه تصمیمی برای خودش گرفته است.


با پرسپولیسی ها رفیقم


اینکه من بخواهم درباره بازیکنان پرسپولیس صحبت کنم و آنها را به چیزی متهم کنم کمال بی انصافی است. آنها رفقای من هستند و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.


 
گفت و گو: سهیل احیایی

دیدگاهها