کد خبر : 1374086 | 01 آذر 1395 ساعت 10:32 | 8.7K بازدید | 0 دیدگاه

احتمال بازگشت توره به ترکیب CL سیتی

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی مدعی شد که کنار گذاشتن یحیی توره از ترکیب اصلی تیمش اشتباه بوده و حال این احتمال وجود دارد که او را به ترکیب چمپیونزلیگ تیمش بازگرداند.

به گزارش "ورزش سه"، توره برای اولین بار از ابتدای فصل در دیدار مقابل کریستال پالاس به میدان رفت و موفق شد دو گل به ثمر برساند تا تیمش 2-1 پیروز میدان شود. با این حال توره در فهرست چمپیونزلیگ باشگاه جایی نداشت و حال که او به خاطر صحبت‌های ایجنتش عذرخواهی کرده و به ترکیب تیمش در لیگ برتر بازگشته، این احتمال وجود دارد که به ترکیب چمپیونزلیگ باشگاه نیز بازگردد.

 

 


گواردیولا در پاسخ به اینکه "آیا در ژانویه توره را در فهرست CL قرار می‌دهند"، گفت:" بله. من در این مورد تصمیم می‌گیرم، شاید اشتباه کرده باشم ولی این من هستم که تصمیم می‌گیرم و به تمام افرادی که با من هم عقیده نیستند احترام می‌گذارم. می‌توانم این مخالفت را قبول کنم. باید دید پس از آن چه خواهد شد. من بارها با یحیی صحبت کرده ام زیرا او بازیکن من در بارسلونا بود. او را خیلی خوب می‌شناسم و بازیکنی نیست که اخیرا با او آشنا شده باشم. به عنوان یک بازیکن هیچ شکی به توانایی هایش وارد نیست، اگر کوچکترین شکی داشتم الان اینجا نبودیم. او نمی‌تواند در دیدار مقابل سلتیک ما را همراهی کند. اگر به دور بعد صعود کنیم، با کادر فنی ام جمع خواهیم شد و بهترین بازیکنان را برای فهرست بعدی چمپیونزلیگ انتخاب خواهیم کرد."

دیدگاهها