کد خبر : 1385549 | 18 دی 1395 ساعت 12:17 | 10.2K بازدید | 0 دیدگاه

گواردیولا: به دنبال خرید مدافع بایرن نیستیم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، شایعات اخیر در مورد تلاش این باشگاه برای به خدمت گرفتن هولگر بداشتوبر، مدافع بایرن مونیخ را رد کرد.

گواردیولا: به دنبال خرید مدافع بایرن نیستیم

به گزارش "ورزش سه"، این ملی پوش آلمانی که در سال های اخیر با مصدومیت های زیادی روبرو شده، در حال حاضر مشکلی ندارد و نشریه کیکر روز گذشته ادعا کرد که قرار است در همین ژانویه راهی لیگ برتر شود.

 

اما گواردیولا در واکنش به این شایعه گفت:" نه، اصلا چنین چیزی مطرح نیست. باید در این مورد با باشگاه صحبت کنم زیرا امیدوارم ونسان کمپانی به تیم کمک کند اما او در دو سال اخیر با مصدومیت های زیادی روبرو بوده است.

 

 

1171588

 

 

ما نیکلاس اوتامندی، جان استونز و الکساندر کولاروف را داریم و کولاروف مدافع کناری هم هست. البته ما توسین آدارابیویو را هم داریم که هنوز جوان است. اگر مصدومیت دیگری رخ بدهد، با توجه به حضور در لیگ برتر، اف ای کاپ و چمپیونزلیگ، بازیکن کافی نخواهیم داشت.

 

اگر شرایط خرید بازیکن جدید باشد، باید آن را ارزیابی کنیم. می دانم که هولگر بازیکن فوق العاده ای است؛ یک پسر فوق العاده اما او بازیکن بایرن است و اول باید با باشگاه و خود او صحبت کنیم.

 

روی میز ما اسمی وجود ندارد زیرا بازی های زیادی داشتیم اما تا بازی اورتون 10 روز فرصت داریم و حالا می توانم با تکسیکی بگیریستاین (مدیر ورزشی سیتی) صحبت کنم."

دیدگاهها