کد خبر: 1406480/39 زمان: 13:11   1396/01/16 بازدید: 39,785

رحمتی- نصرتی؛ یک سال بعد از درگیری(عکس)

تقابل مهدی رحمتی و محمد نصرتی در بازی گسترش فولاد و استقلال جالب خواهد بود؛ چراکه آخرین تقابل آنها به درگیری فیزیکی منجر شده بود.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم های گسترش فولاد و استقلال فردا در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به میدان می روند. فارغ از حساسیت های جدولی مربوط به این مسابقه، تقابل محمد نصرتی و مهدی رحمتی که در ترکیب دو تیم حضور دارند، قابل توجه خواهد بود.


در بازی که 29 بهمن ماه سال 94 میان گسترش فولاد و استقلال برگزار شد، نصرتی و رحمتی با هم درگیری فیزیکی پیدا کردند و آن اتفاقات سبب اخراج نصرتی از بازی شد. حالا این دو بازیکن بیشتر از یکسال بعد از آن درگیری روبه روی هم قرار می گیرند. 

 


نصرتی به خاطر مصدومیت طولانی مدتی که برایش پیش آمد، مدت زیادی دور از فوتبال بود و البته در پایان لیگ پانزدهم گسترش فولاد را به مقصد ماشین سازی ترک کرد. او اما در نیم فصل بار دیگر به گسترش فولاد برگشت و حالا این شانس را دارد که مقابل استقلال به میدان برود.

 


از سوی دیگر مهدی رحمتی نیز بعد از سپری کردن محرومیت 4 جلسه ای بعد از دربی پایتخت، به ترکیب آبی پوشان برمی گردد و برای تیمش به میدان می رود. در این شرایط اگر نصرتی نیز به عنوان یار ثابت در ترکیب گسترش فولاد بازی کند، تقابل او با رحمتی قابل توجه خواهد بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.