حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1408881/24 زمان: 15:30   1396/01/26 بازدید: 11,315

پنج افسوس بزرگ پدیده در بازی تراکتورسازی

پدیده در شکست مقابل تراکتورسازی چهار افسوس بزرگ داشت که از یاد بازیکنان این تیم نخواهد رفت.​​​​​​​

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که پدیده خراسان موقعیت‌های بسیار خوبی را برابر تراکتورسازی تبریز خلق می‌کرد باز هم نتوانست صاحب ششمین پیروزی متوالی اش شود چراکه در این بازی موقعیت‌هایی را از دست داد که هر کدام بالای 80درصد شانس گل بود.

 

در دقیقه 39 بر روی شروع مجدد اکبر ایمانی، محسن یوسفی در کنار خط شش قدم صاحب توپ شد که با وجود عبور از اخباری بیرون آمده از دروازه، به عوض پاس توی در توپ را به آسمان فرستاد تا آه از نهاد تماشاگران و ناصحی و عباسیان که روی خط انتظار توپ را می‌کشیدند درآید.

 

در دقیقه 40 اخباری بیرون آمده از دروازه با توپی که جلوی او فرود آمد و در آستانه ورود به دروازه از بالای سرش بود در آخرین ثانیه‌ها واکنش نشان داد که این توپ به طرز فوق العاده خطرناکی از روی دروازه اش به بیرون رفت. پس از این صحنه امیر قلعه‌نوعی به شدت به عملکرد گلرش واکنش نشان داد و تهدید به تعویض او کرد.

 

 

در دقیقه60 معین عباسیان بر روی سانتر هوشمندانه از جناح چپ متوجه جایگیری ناصحیح اخباری شد که توپش میلیمتری به دیرک عمودی کنار دروازه تراکتورسازی خورد و راهی اوت شد تا این موقعیت حساس تبدیل به گل نشود.

 

 

در دقیقه67 نوبت زامهران بود که پس از دبل در هفته گذشته برابر ماشین سازی گلزنی کند اما توپ مواج کمندانی بر روی شروع مجدد را زامهران در شرایطی که هیچ مدافعی دست و پا گیرش نبود با بی دقتی به پشت سر مدافع تراکتورسازی کوبید تا سکوهای نیم خیز شده ثامن الائمه با حسرت بر جای خود بنشینند.

 

 

اما دقیقه 92 بزرگترین افسوس پدیده رقم خورد؛ جایی که در شلوغی دفاع تراکتورسازی و حملات بی‌امان پدیده، توپی که به هارویان رسید را این مدافع ارمنستانی با بی‌دقتی هر چه تمام به بیرون از چارچوب کوبید تا این بار آه از نهاد رضا مهاجری بلند شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.