کد خبر: GbQja زمان: 11:01 1396/04/04   بازدید: 132112

بیانیه فولاد علیه خرید جدید پرسپولیس

باشگاه فولاد معتقد است که شاهین عباسیان در فصل بعد باید در فولاد خوزستان حضور داشته باشد و قراردادش با پرسپولیس باطل می شود.

به گزارش"ورزش سه"، شاهین عباسیان دفاع تیم ملی جوانان روز گذشته به پرسپولیس پیوست اما امروز سایت فولاد خوزستان در خبری بیانیه ای مانند از این اقدام انتقاد کرد.

 

در بیاینه فولاد این چنین امده است: 


شاهین عباسیان با توجه به عدم اتمام مدت زمان قرارداد خود با این باشگاه، پیوستنش به هر تیم دیگر خلاف مقررات می باشد. بر این اساس بازیکن نامبرده که در سال گذشته غیبت های زیادی داشته است، همچنان یکسال از مدت قراردادش با باشگاه فولاد خوزستان باقی مانده که در این راستا گزارش های مربوط به غیبت این بازیکن در طول این مدت همگی به سازمان لیگ ارسال شده و در روزهای آینده نیز درخواست باشگاه مجددا ارسال می شود.

 

شاهین عباسیان تا یک فصل دیگر بازیکن باشگاه فولاد خوزستان به شمار می آید و نسبت به تعهدات خود در قبال فولاد خوزستان مسوول می باشد چراکه فصل گذشته را کامل غبیت کرده بود.

 

این بازیکن در اواسط فصل گذشته نیز با مراجعه به باشگاه مانند یک بازیکن آزاد رفتار نمود و علیرغم داشتن قرارداد مالى درخواست مبلغ بالایى کرد که به ایشان ابلاغ گردید شما بازیکن باشگاه هستید و تا الان غیبت کردید اما این بازیکن بازهم اقدام به غیبت نمود که کلیه گزارشات غیبت به سازمان لیگ ارسال شده است.

 

 بازیکن نامبرده در طول فصل گذشته با توجه به اعلام نیاز تیم ملی جوانان، کمتر فرصت حضور در اردوی تیم فولاد را یافت و مسوولان باشگاه نیز به احترام پیراهن مقدس تیم ملی هیچگونه اعتراضی نسبت به این موضوع نداشتند اما با توجه به عدم حضور عباسیان در تمرینات فولاد به ناچار نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و مکاتبات لازم را با فدراسیون فوتبال نیز انجام داده اند.


این دومین بار است که فولاد به خرید های پرسپولیس اعتراض می کند، فصل قبل سروش رفیعی به پرسپولیس پیوست و اعتراض های مسئولین فولاد سودی نداشت و باید دید آیا در مورد شاهین عباسیان اعتراض قرمزهای اهوازی به جایی می رسد یا خیر.