حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1424130/41 زمان: 21:20   1396/04/06 بازدید: 24,478

مدافع میانی و هافبک بازیساز نیازِ کرانچار؛

سپاهان هنوز کامل نیست!

تیم فوتبال سپاهان علیرغم خرید چند بازیکن کلیدی همچنان با کمبود بازیکن مواجه است و برای حضور در کورس قهرمانی لیگ هفدهم به ستاره های بیشتری در ترکیب خود نیازمند است.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهانی ها پس از پشت سر گذاشتن دو فصل پر فراز و نشیب در انتهای لیگ شانزدهم زلاتکو کرانچار را به تهران بازگرداندند و جایگزین عبدالله ویسی کردند. حضور کرانچار در سپاهان سبب شد تا آنها نمایش های خوبی در 6 هفته پایانی ارائه دهند و هواداران اصفهانی در حال حاضر امید زیادی به ششمین قهرمانی خود در لیگ برتر دارند.


از سوی دیگر مدیران سپاهان با لیستی که کرانچار در اختیار آنها قرار داده بود وارد نقل و انتقالات شدند و در روزهای ابتدایی بهترین عملکرد را داشتند و توانستند شاهین ثاقبی، سیاوش یزدانی، عزت الله پورقاز، حسن جعفری، ساسان انصاری و سعید آقایی را به خدمت بگیرند.


در ادامه پنجره تابستانی سپاهان تا حدودی محتاط تر شده است و قصد دارد از یک سهمیه باقی مانده لیگ برتری خود به بهترین نحو استفاده کند.


تاکنون سپاهانی ها خریدهای خوبی در خط دفاعی انجام داده اند؛ آنها سعید آقایی را در پست دفاع چپ جایگزین احسان حاج صفی کرده اند که به تیم پانیونیوس ملحق خواهد شد. در پست دفاع راست با حسن جعفری به توافق رسیدند تا به شهر خود بازگردد و سرگیجه سپاهانی در لیگ هفدهم را در این پست حیاتی از بین ببرد.


در قلب خط دفاعی هم عزت الله پورقاز و سیاوش یزدانی به سپاهان پیوسته اند تا جایگزین شجاع خلیل زاده و موسی کولیبالی شوند. 


در پست هجومی نیز سپاهان دو خرید انجام داد؛ در اولین خرید شاهین ثاقبی از ملوان بندرانزلی به این تیم اضافه شد و در خط تهاجمی هم ساسان انصاری به اصفهان آمد تا جایگزین مسعود حسن زاده شود که در پایان نیم فصل با اتمام مصدومیت می تواند دوباره به ترکیب سپاهان بازگردد.


سپاهان تاکنون عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات داشته ولی با این حال آنها برای مطرح شدن به عنوان تیمی که داعیه قهرمانی دارد، به تقویت بیشتری احتیاج دارند.


در خط دفاعی با وجود جذب سیاوش یزدانی از تیم پیکان و همینطور عزت الله پورقاز از سایپا، طلایی پوشان همچنان نیاز به تقویت خواهند داشت و در پست های تهاجمی نیز علیرغم جذب ساسان انصاری و شاهین ثاقبی و حضور بازیکنان فصل گذشته نظیر مهرداد محمدی و جلال علی محمدی همچنان نیاز به بازیکنی که طراحی حملات در تیم را به عهده بگیرد احساس می شود.


در خط دفاعی دانشگر یکی از گزینه های کرانچار بود که ترجیح داد در سایپا بازی کند و پست هافبک بازیساز سرمربی سپاهان همچنان منتظر مشخص شدن تکلیف چپاروف ملی پوش ازبکستان است که فصل گذشته در 6 دیداری که این مربی کروات هدایت سپاهان را بر عهده گرفت، نمایش های خوبی ارائه داد. جذب بازیکن خارجی در صورت عدم موفقیت در بازگرداندن چپاروف یکی از گزینه های مدیران سپاهان و کرانچار است.


فصل نقل و انتقالات همچنان در جریان است و باید ببینیم با توجه به انتظاراتی که بازگشت مجدد کرانچار به همراه داشته، مدیران این باشگاه در ادامه چه بازیکنانی را برای قدرتمندتر کردن تیم خود به اصفهان خواهند برد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.