کد خبر: 1428790/29 زمان: 16:40   1396/04/31 بازدید: 157,570

در صورت جدایی نیمار؛

حمله خشمگینانه بارسا به بازار نقل و انتقالات

در بارسلونا رفته رفته به این باور می رسند که احتمال جدایی نیمار بالاست و باید به فکر روزهای پس از جدایی این فوق ستاره برزیلی بود.

به گزارش "ورزش سه"، اگر ادعای رسانه های فرانسوی و اسپانیایی صحت داشته باشد، تا روز چهارشنبه پی اس جی رقم 222 میلیون یورو برای جذب نیمار پرداخت خواهد کرد و به این ترتیب پس از 4 سال شاهد جدایی نیمار از بارسا خواهیم بود.

شکی نیست که نبود نیمار یک خلا بزرگ در بارسلونا ایجاد خواهد کرد که پر کردن آن کار ساده ای نیست؛ ولی از سوی دیگر نمی توان به اضافه شدن 222 میلیون یورو بر بودجه بلوگرانا چشم بست.

 

 

 

 

17سال پیش اتفاقی مشابه برای بارسلونا رخ داد. فیگو با 57 میلیون یورو به رئال پیوست و به یکباره بودجه خرید بارسا افزایش قابل توجهی یافت.

واکنش بارسا برای پر کردن جای خالی فیگو، خرید 2 بازیکن جدید بود. گاسپارت، رئیس وقت بارسا راهی لندن شد و امانوئل پتی و مارک اوورمارس را از آرسنال به خدمت گرفت در حالی که می توانست با کمی هزینه بیشتر، یک فوق ستاره را به جای فیگو جذب کند.

نه پتی و نه اوورمارس نتوانستند کمبود فیگو در ترکیب بارسا را جبران کنند و حالا در بارسلونا بسیاری به این فکر می کنند که در صورت جدایی نیمار، واکنش مدیران فعلی بارسا چگونه خواهد بود.

 

 

 

 

 

بی شک با جدایی نیمار، بارسا سیاستی جدید و متفاوت با روزهای گذشته را در نقل و انتقالات دنبال خواهد کرد.

با پول حاصل از فروش نیمار می توان یکی دو فوق ستاره را به خدمت گرفت و مطمئنا عثمان دمبله، دیبالا، کوتینیو و امباپه وارد سبد خرید بارسا خواهند شد.

بارسا حتی می تواند برای جذب بلوتی، اوبامیانگ، هازارد و رناتو سانچس اقدام کند.

 

 

 

 

فعلا باید در انتظار روشن شدن تکلیف نیمار نشست ولی واضح است که در صورت انتقال او به پی اس جی، شاهد واکنش خشمگینانه بارسا در بازار نقل و انتقالات خواهیم بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.