کد خبر: 1455555/30 زمان: 00:33   1396/05/30 بازدید: 39,138

بازگشت آرامش به نوکمپ

بارسلونا 2-0 بتیس؛ با دو گل بهار شد

بارسلونا در اولین دیدار از فصل جدید لالیگا موفق شد در خانه مقابل بتیس به پیروزی 2-0 برسد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ارنستو والورده در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و در شبی که چند بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند، در نهایت با دو گل به پیروزی رسیدند.

 

همان طور که انتظار می رفت، بازی با برتری بارسا آغاز شد و بازیکنان این تیم از همان دقایق ابتدایی ابتکار عمل را در دست گرفتند اما دفاع فشرده بازیکنان میهمان، مانع از رسیدن آنها به گل می شد.

 

برتری آبی و اناری ها ادامه پیدا کرد و این تیم می توانست در دقیقه 35 به گل اول برسد اما ضربه آزاد دیدنی لیونل مسی، به تیر دروازه بتیس برخورد کرد.

 

سرانجام در دقیقه 36 بود که قفل دروازه بتیس باز شد. روی یک حرکت خوب از مسی و دلوفئو بود که توپ در نهایت با ضربه توسکا، مدافع بتیس، تبدیل به گل اول شد.

 

 

 

 

بتیس هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه 39 گل دوم را دریافت کرد. این بار هم دلوفئو بود که با یک حرکت خوب، توپ را در گوشه محوطه جریمه بتیس از مدافع حریف گرفت و با یک پاس دقیق، سرخی روبرتو را صاحب توپ کرد. ستاره جوان بارسا هم با یک ضربه بغل پای مطمئن، حساب کار را 2-0 کرد.

 

در دقایق پایانی نیمه اول بازی تا اندازه ای متعادل شد اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

 

در نیمه دوم باز هم این بازیکنان بارسا بود که توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت های بیشتری روی دروازه حریف خلق کردند اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی، مانع از رسیدن آنها به گل شد.

 

مسی و دلوفئو با حرکات خوب شان بارها خط دفاعی حریف را به هم ریختند اما در باز کردن دروازه بتیس توفیقی نداشتند.

 

البته مسی بدشانس هم بود که ضربات او دو بار دیگر به تیر دروازه بتیس برخورد کرد و تبدیل به گل نشد تا بارسا در نهایت با همان دو گل به پیروزی برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.