حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1462589/35 زمان: 12:09   1396/06/30 بازدید: 234,510

رازگشایی از تماس تلفنی ساکت و فریبا

اتهام بزرگ منصوریان به دبیرکل فدراسیون فوتبال

دعواهای سرمربی استقلال با روسای فدراسیون فوتبال که از روز اول لیگ هفدهم ادامه داشت به آخرین کنفرانس مطبوعاتی این مربی مستعفی هم کشیده شد.

به گزارش "ورزش سه"، در نشست طولانی سرمربی مستعفی استقلال با اهالی رسانه بعد از توقف مقابل ذوب آهن جملاتی از زبان منصوریان پیرامون روسای فدراسیون فوتبال خارج شد که می تواند بازتاب گسترده ای داشته باشد. جملاتی که با دقت به آنها می توان گفت علیرضا منصوریان برخی نتایج و اتفاقاتی که برایش در این هفته ها رخ داد را به گردن فدراسیون فوتبال و دبیرکل انداخته است.


اختلافات منصوریان با روسای فدراسیون فوتبال به ابتدای فصل و اردوی تیم امید برمی گردد؛ جایی که سرمربی استقلال با وجود این که تیمش بازی رسمی نداشت مانع اضافه شدن سه ملی پوش امید خود به این تیم برای بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا در قرقیزستان شد تا امیرحسین پیروانی و شاگردانش در غیاب مجید حسینی، امید نورافکن و مهدی قائدی با تراژدی بزرگی روبرو و از مسابقات حذف شوند.


تبعات این اتفاق دامن گیر استقلال شد چون کمیته اخلاق بنا به شکایت دبیرکل فدراسیون فوتبال و کمیته تیم های ملی رای به محرومیت عجیب سه جوان استقلال داد تا آنها در سفر به آبادان و افتتاحیه لیگ هفدهم غایب باشند. غیبتی که به ضرر منصوریان تمام شد و آبی ها با شکست در برزیل ایران دوباره از همان روز نخست وارد بحران شدند. منصوریان در ابتدای نشست مطبوعاتی طوری صحبت کرد که انگشت اتهام را رو به سمت فدراسیون و انتقام شخص ساکت از خودش برود.


منصوریان با اشاره به تماس ساکت با بهتاش فریبا، از ساکت نقل کرد که گفته: فوتبال ادامه دارد. (به این معنا که در ادامه مشخص می شود به اصطلاح کت تن کیست). سرمربی مستعفی استقلال در بخشی از صحبت های خود گفت:« از فدراسیون فوتبال هیچ وقت نمی گذرم، به خصوص از آقای ساکت چون الان متوجه شدم بهتاش فریبا به من چه گفت. اتفاقا گفتم آقا بهتاش دیرگفتی و ای کاش زودتر می گفتی. می توانم به جرات بگویم یک آفساید می تواند یک زندگی را تمام کند».


سرمربی مستعفی استقلال با اشاره مستقیم به دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد:« من اگر اسم آقای ساکت و روسای فدراسیون فوتبال را بر زبان آوردم چون به چشم دیدم یکسری اتفاقات وحشتناک را. این که به تیمم چه ظلم هایی شد. در سفر به آبادان بدون بازیکن رفتم چون سه مهره تیم را محروم کردند. نمی دانم بعد از اتفاقات آبادان گناه کسی را پاک کنم یا نه؛ اما خدایا من را ببخش. در هفته دوم مقابل استقلال خوزستان گل صحیح ما را آفساید گرفتند و امروز هم گل آفساید را درست اعلام کردند تا استقلال با من برنده نشود. واقعا برای خودم این اتفاقات عجیب است، چون من الان 4 تا 5 امتیاز دارم و با این شش امتیاز که از ما با دو پرچم بالا بردن و نبردن گرفتند می توانستیم استقلال را در جایگاه دوم جدول بنشانیم.


این جملات معنای واضحی دارد. آنقدر واضح که رسیدگی به آن باید در دستور کار مطبوعات ورزشی و تک تک خبرنگاران باشد. آیا واقعا منظور ساکت از تماس تلفنی با بهتاش فریبا انتقام جویی بوده است؟

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.