کد خبر: 1463507/31 زمان: 12:31   1396/07/03 بازدید: 20,458

متیو: اگر به بارسا گل بزنم خوشحالی می‌کنم

ژرمی متیو، مدافع سابق بارسلونا به انتقاد از این تیم پرداخت و گفت که در دیدار پیش روی اسپورتینگ و بارسا، برای اثبات خود به بارتومئو، رئیس بارسلونا و رابرت فرناندز، مدیر فنی باشگاه، برای گلزنی تلاش می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، متیو در تابستان پس از 3 فصل حضور در بارسا از این تیم جدا شد و به اسپورتینگ پیوست. او در بارسا هیچگاه نتوانست به عنوان بازیکن ثابت خودش را مطرح کند و همواره نیمکت نشین بود. با وجود کسب جام‌های متعدد، متیو مدعی شد که اگر مقابل بارسا گلزنی کند، به خاطر رفتار بارتومئو و رابرت فرناندز با او خوشحالی خواهد کرد.

 

 

 

 

او گفت:" نمی‌دانم که آیا خوشحالی خواهم کرد یا نه. من احترام زیادی برای هم تیمی های سابقم و هواداران قائلم. اگر خوشحالی کنم، برای بارتومئو و رابرت فرناندز خواهد بود، زیرا فکر می‌کنم رفتار آنها با من خیلی بد بود. فقط به خاطر این دو خوشحالی می‌کنم؛ ولی فوتبال اینگونه است و من از وضعیت فعلی ام خوشحال هستم. دیگر به خیلی چیزها اهمیت نمی‌دهم. با احترامی که برای بارسا قائلم، در اسپورتینگ حس و حال والنسیا را دارم. باشگاه بسیار دوستانه با من برخورد کرد و از روز اول احساس راحتی می‌کنم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.