کد خبر: 1463542/29 زمان: 15:05   1396/07/03 بازدید: 47,438

متیو در مصاحبه با مارکا

در بارسلونا قربانی ماسکرانو و پیکه شدم

ژرمی متیو، مدافع فرانسوی بارسلونا پس از سه فصل بازی برای این تیم، تابستان امسال راهی اسپورتینگ لیسبون شد.

به گزارش "ورزش سه"، متیو سال 2014 با رقم 20 میلیون یورو از والنسیا به بارسا پیوست. انتقال این مدافع که در آن مقطع 30 ساله بود، انتقاداتی را متوجه مدیران بارسا کرد. در نهایت دو ماه پیش او با کم لطفی و بی مهری مسئولان بارسلونا قراردادش را با این تیم فسخ کرد.

 

 

 

 

متیو در مصاحبه با مارکا و در پاسخ به سوالی در مورد کینه از بارسلونا گفت:« به هیچ عنوان اینطور نیست. من فقط از این ناراحتم که مردم هنوز می گویند که من در بارسا خیلی بازی نکردم، در صورتی که من سال اول در 58 درصد بازی های بارسا حضور داشتم و در سال دوم این رقم به 54 درصد رسید. در بارسا رسیدن به چنین ارقامی بسیار خوب است.

فقط سال قبل بود که مصدومیت ها و نیز بی اعتمادی انریکه سبب شد به من بازی های زیادی نرسد.»

 

 

 

 

گلایه از نشریات اسپانیایی:« بیش از همه از نشریه اسپورت گلایه دارم؛ چون هر زمان که به میدان می رفتم بر علیه من مطلب می نوشت. متاسفانه پس از بازی رفت با یوونتوس من مقصر شکست 3-0 شناخته شدم و بارها علیه من مطلب نوشته شد. سال گذشته نسبت به من بی اعتمادی خاصی در بارسا وجود داشت. قبول دارم که روی گل های یووه خوب عمل نکردم؛ ولی پس از اینکه دریبل خوردم، ماسکرانو و پیکه هم می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند؛ ولی در بارسا کسی به آنها کاری ندارد و همیشه از آنها دفاع می شود.

راستش را بخواهید در بارسلونا هیچ دوستی ندارم و به بازیکنان این تیم به عنوان هم تیمی های سابق نگاه می کنم، نه دوست.  به همین دلیل برای بازی چهارشنبه شب نه کسی از بارسا به من زنگ می زند، نه من به آنها.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.