حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1464696/30 زمان: 00:05   1396/07/10 بازدید: 41,096

پیروزی مادرید بر نماینده کاتالونیا!

رئال مادرید 2-0 اسپانیول؛ شب ایسکو

رئال مادرید در دیداری از هفته هفتم لالیگا موفق شد در خانه با دو گل ایسکو، اسپانیول را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار کاملا برتر از حریف نشان دادند و در نهایت توانستند با کسب سه امتیاز این دیدار، در رتبه پنجم جای بگیرند.

 

رئال مادرید بازی را هجومی آغاز کرد و تنها 20 ثانیه از بازی سپری شده بود که این تیم اولین موقعیت را روی دروازه اسپانیول ایجاد کرد؛ اما ضربه ایسکو نتوانست پائو لوپز را مغلوب کند.

 

برتری رئال ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر روی دروازه حریف ایجاد کردند؛ اما هیچ یک نتوانست قفل دروازه میهمان را باز کند.

 

در دقیقه 24، ضربه سر سرخیو راموس روی ارسال کریس رونالدو، می توانست به گل اول بازی تبدیل شود؛ اما باز هم پائو لوپز دروازه اسپانیول را نجات داد.

 

اما حملات رئال سرانجام در دقیقه 30 نتیجه داد و ایسکو حساب کار را 1-0 کرد. روی پاس در عمق عالی از کریس رونالدو بود که ایسکو با پائو لوپز تک به تک شد و با یک ضربه هوشمندانه و دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

یک دقیقه بعد، رونالدو می توانست برتری رئال را به دو گل افزایش دهد؛ اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

برتری رئال در دقایق پایانی نیمه اول هم ادامه داشت؛ اما چیزی نمانده بود که اسپانیول در دقیقه 44 به گل تساوی برسد؛ ولی ضربه مورنو به تیر دروازه برخورد کرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هر دو تیم هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی دو موقعیت خطرناک روی دروازه ها ایجاد شد؛ اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

 

در ادامه رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چند موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کردند؛ تا اینکه در دقیقه 71 به گل دوم رسیدند.

 

 

 

 

این بار مارکو آسنسیو بود که با یک پاس رو به عقب، ایسکو را در محوطه جریمه اسپانیول صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه پای راست دیدنی، حساب کار را 2-0 کرد.

 

برتری رئال در دقایق پایانی بازی هم ادامه داشت و این تیم می توانست به گل های بعدی هم برسد؛ اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و رئال با همان دو گل به پیروزی رسید. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.