حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1465786/41 زمان: 15:40   1396/07/15 بازدید: 4,951

در نفت هیچ چیز بعید نیست؛

آل کثیر: نتایج نفت در سهمیه آسیایی تاثیرگذار است

مهاجم 5 گله نفت تهران می گوید که اتفاقات اطراف این تیم باعث می شود تا بازیکنان نتوانند با تمرکز بالا به وظیفه خود عمل کنند.

عیسی آل کثیر مهاجم تیم نفت تهران که با وجود تمام حواشی اطراف این تیم موفق به ثبت 5 گل و قرار گرفتن در صدر جدول گلزنان لیگ شده است، در خصوص تغییرات زیاد این تیم و شرایط بازیکنان و تیم در حال حاضر به "ورزش سه" گفت: ما بازیکن و موظف هستیم تمرین کنیم و باقی تصمیمات به مدیریت باشگاه بر می گردد.


مهاجم نفت تهران در مورد بیانیه جدید شرکت بهنام پیشرو و اینکه ممکن است دوباره مالکیت تیم جا به جا شود، عنوان کرد: هیچ چیز بعید نیست و شاید دوباره تیم را بگیرند، منتها از دست ما کاری بر نمی آید. ما به عنوان بازیکن موظف هستیم کار خود را انجام دهیم، هر چند تمرکز ما با این اتفاقات به هم می ریزد.


آل کثیر در مورد اینکه شرایط مالی و امکانات باشگاه با تغییر مالکیت بهتر شده یا خیر، اظهار داشت: با تغییر مالکیت زمین تمرین بهتری پیدا کردیم. برای ما دریافتی و زمین چمن مهم است. تا الان به بازیکنان 10 درصد داده اند.


وی در مورد بازگشت دوباره درخشان به تمرینات گفت: با آقای درخشان کار کردیم و از ایشان و ایده هایی که دارند شناخت داریم؛ همانطور که ایشان از ما و توانایی هایمان شناخت دارد.


مهاجم 5 گله تیم نفت تهران در مورد حضور در صدر جدول گلزنان و اینکه آیا با توجه به شرایط نفت تهران می تواند به این روند ادامه دهد، بیان کرد: تمام تلاشم را می کنم، البته گل هایی که زدم زحمات سایر بچه ها بوده است. اتفاقاتی که اطراف باشگاه ما وجود دارد، خوب نیست، چون باعث ایجاد وقفه در تمرینات و افت بدن هایمان می شود. ما تا حالا یک اردو هم نداشتیم، در حالی که سایر تیم ها چه آنهایی که پول دارند و چه آنهایی که پول ندارند، چند اردو داشته اند.


آل کثیر در مورد اینکه چه امکاناتی برای حضور بهتر نفت در آسیا باید فراهم شود، اضافه کرد: همینکه الان شرکت بهنام پیشرو بیانیه داده، می تواند در حرکت ما وقفه ایجاد کند و ممکن است مدیرعامل جدید و سرمربی جدید انتخاب شوند که هر کدام ایده ها و برنامه های خود را خواهند داشت. در مجموع این اتفاقات به ضرر ما است. ما نماینده ایران هستیم و بد بودن یا خوب بودن ما در آسیا مستقیما به حساب فوتبال ایران نوشته می شود و در سهمیه هم اثرگذار است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.