کد خبر: 1474027/41 زمان: 14:34   1396/08/23 بازدید: 45,520

نواقص ورزشگاه نقش جهان ارتباطی به ما ندارد!

طاهری: از حضور دژاگه و رفیعی استقبال می‌کنیم

محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید که نواقص ورزشگاه نقش جهان به باشگاه ارتباطی ندارد و شرکت توسعه و تجهیز باید این مشکلات را رفع کند.

محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در مورد فشار زیادی که پس از شکست برابر پیکان روی تمامی اعضای تیم وجود داشت و با این وجود آنها تصمیم به حمایت همه جانبه از سرمربی خود گرفتند، گفت: ما به روند کارمان ایمان داریم و می دانیم که خوب بازی می کنیم. منتها در زدن ضربات آخر فورواردهای ما تمرکز کافی را ندارند و تیم با چالش مواجه شده است.

 

امیدواریم با تعطیلاتی که تیم داشته و آماده سازی که انجام شده، شرایط تیم مطلوب شود.


مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا حریفان تدارکاتی مانند صفاهان که زیاد شناخته شده نیستند، می توانند به روند آماده سازی تیم کمک کنند، عنوان کرد: فقط بحث دعوت کردن نیست و باید تیم که دعوت هم می شود شرایط بازی کردن و حضور را داشته باشد. ما از چند تا تیم لیگ یکی دعوت کردیم؛ ولی آنها برنامه های خاص خودشان را داشتند و حداقل در این زمان میسر نشد.


وی در خصوص سفر کرانچار به کیش و اینکه آیا برنامه ای برای اردوی نیم فصل در این جزیره در نظر گرفته شده یا خیر، ادامه داد: نه، آقای کرانچار برای ویزا گرفته بودند و البته از امکانات هم دیدن کردند و ما در روزهای آتی در این خصوص که اردو داشته باشیم یا خیر تصمیم گیری خواهیم کرد.


محسن طاهری در مورد عملکرد ضعیف بازیکنان خارجی سپاهان در نیم فصل اول و اینکه آنها در لیست خروجی باشگاه قرار می گیرند یا خیر، اظهار داشت: بحث جدایی را نداریم و هنوز لیستی از طرف آقای کرانچار اعلام نشده است. اگر هم بخواهیم خروجی داشته باشیم باید با آنها توافق داشته باشیم.


مدیرعامل سپاهان درمورد شرایط مهدی شریفی و اینکه با توجه به اتمام خدمت این بازیکن در تاریخ 21 آبان ماه، آیا باشگاه سپاهان اجازه می دهد این بازیکن در چهار بازی باقی مانده تا پایان نیم فصل و به خصوص دیدار هفته دوازدهم برابر طلایی پوشان برای تراکتورسازی بازی کند یا خیر، توضیح داد:  ما باید با باشگاه های مختلف تعامل داشته باشیم. در مورد مهدی شریفی اما تصمیم گیری در خصوص این موضوع را به زلاتکو کرانچار واگذار کرده ایم و ایشان باید نظر بدهد که دوست دارد مهدی شریفی مقابل سپاهان و همینطور تیم های دیگر بازی کند یا خیر. در پایان نیم فصل هم که ما مهدی شریفی را قطعا می خواهیم و امیدواریم بتواند به تیم کمک کند.


وی ادامه می دهد: بر طبق قوانین مهدی شریفی از همین حالا می تواند به تیم ما بازگردد و در تمرینات شرکت کند؛ ولی تا پایان نیم فصل اجازه بازی ندارد.


مدیرعامل باشگاه سپاهان که تیمش نتوانست مجوز حرفه ای را به دست بیاورد و در کمال تعجب در میان تیم های سطح دوم فوتبال ایران قرار گرفت، در این خصوص می گوید: یک سری چیزها برعهده باشگاه نیست. مثلا طرح مقاوم سازی طبق دوم بر عهده شرکت توسعه و تجهیز است و زمانی مجوز ایمنی را صادر می کنند که کارهای ساختاری تمام شده است. رفع این مسائل بر عهده ما نیست؛ شرکت فولاد مبارکه به پیمانکار پول داده و پیمانکار باید این موارد را انجام دهد. مثلا نصب سقف ورزشگاه و ژنراتورها بر عهده ی آنها است و تا حالا فقط زمین چمن به ما واگذار شده است.


طاهری با اشاره به اینکه هنوز مالکیت ورزشگاه نقش جهان به شرکت فولاد مبارکه واگذار نشده، افزود:  قرار است این ورزشگاه برای مدت محدودی در اختیار شرکت فولاد مبارکه قرار بگیرد که هنوز این اتفاق رخ نداده است. تفاهم نامه ها انجام شده و آقای گودرزی وزیر وقت و همینطور دکتر سبحانی از شرکت فولاد مبارکه آن را امضاء کرده اند؛ ولی برای واگذاری باید تایید هیئت وزیران باشد که هنوز انجام نشده است.

 

وی در مورد اینکه مدیریت باشگاه سپاهان چه اقداماتی برای حل این مشکلات انجام داده یا خواهد داد، ادامه داد: من فقط اطلاعات را به آقایان می دهم که این شرایط موجود است. من در جایگاهی نیستم که بگویم چه کسی باید پاسخگو باشد؛ ولی شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی باید کارهایی که بر عهده ی آنها است را انجام دهد تا مجوزات لازم را بگیریم.

 

مدیرعامل سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا کسی به برخی مسائل نظیر تل خاک بیرون ورزشگاه ورود نمی کند و آیا بهتر نیست استاندار جدید آقای مهرعلیزاده برای حل این معضل وارد عمل شوند، گفت: ما استقبال می کنیم که استاندار ورود کند، چون این ها مربوط به اداره ورزش و جوانان استان است.


محسن طاهری همچنین در مورد اینکه چقدر صحبت با اشکان دژاگه و سروش رفیعی برای ملحق شدن به سپاهان با توجه به نقاط ضعف تیم جدی است، خاطرنشان کرد: این دو بازیکنانی هستند که ما از حضور آنها استقبال می کنیم. مثلا آقای رفیعی باید ابتدا در لیست مازاد الخور قرار بگیرد و بعد ببینیم نظری برای حضور در سپاهان دارد و یا خیر.

 

محسن طاهری در پایان با تسلیت به زلزله زدگان کشور عنوان کرد که امیدوارم تسلیت گفتن ها تمام شده باشد و از حالا به همه به فکر کمک کردن و حل مشکلات مردم آسیب دیده و داغدار باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.