کد خبر: 1478650/1 زمان: 19:54   1396/09/13 بازدید: 3,367

از این به بعد همه چیز را می‌گویم

حاتمی: داوران بسکتبال بازی‌ها را کنترل می‌کنند

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز پس از باخت برابر مهرام به شدت به عملکرد داوران انتقاد کرد.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، مهران حاتمی پس از شکست تیمش در هفته دهم لیگ برتر بسکتبال برابر مهرام در جمع خبرنگاران به شدت از عملکرد تیم داوری انتقاد کرد و گفت: ما در سه کوارتر بازی خیلی خوب بودیم و تنها در کوارتر چهارم خوب بازی نکردیم. قبول ندارم که در کوارتر چهارم بد بودیم. ما یک مانع بزرگ به نام داوری داشتیم که اجازه نمی‌داد کارمان را انجام دهیم.

 

سرمربی تیم شهرداری تبریز ادامه داد: مهرام در سه کوارتر پنج خطا داشت. متاسفانه داوران ما بازی‌ها را کنترل می‌کنند و این اصلا درست نیست. من تا امروز حرفی نزدم اما از امروز می‌خواهم بگویم که داوران ما بازی‌ها را کنترل می‌کنند و این درست نیست. شما بازی را ببینید. بشمارید داوران چند سوت زدند و ببینید یک داور چند سوت علیه ما زده است. این طور که نمی‌شود. بالاخره باید مسئولی این جا باشد و عملکرد داوران را ببیند. من نمی‌دانم مسئولان کجا هستند.

 

حاتمی ادامه داد: بازیکن ما تشویق کرده به او خطای فنی می‌دهند و می‌گویند بد تشویق کرده و داده زده است. اعتراض من نیز به حق بود. فیلم بازی را ببینید، اگر آن صحنه خطا نبود من از بسکتبال می‌روم اما اگر خطا بود فکری به حال این وضعیت بکنید. باید درست شود. به هرحال باید از یک جا درست شود. حق دارند که یک حرف‌هایی بزنند، حق دارند بنشینند و حرف‌هایی که نباید را بزنند چون از داخل کنترل می‌شوند.

 

او در پاسخ به این سوال که تیمش در ثانیه‌های پایانی اشتباه کرد و نتوانست فاصله را جبران کند و باخت و این چقدر در نتیجه تاثیر گذاشت گفت: من قبول دارم بازیکنان من اشتباه کردند و در کوارتر پایانی خوب نبودیم اما آن صحنه هم دردی از ما دوا نمی‌کرد. زمانی که ۱۰-۱۲ امتیاز جلو بودیم داوران نگذاشتند کارمان را پیش ببریم و مانع بودند. ما رسما به این داوری اعتراض کرده‌ایم چون به هیچ وجه راضی نبودیم.

 

سرمربی تیم ملی بسکتبال و تیم بسکتبال شهرداری تبریز در پاسخ به این سوال که می‌گوید از این به بعد حرف می‌زند یعنی مشکلات در گذشته هم وجود داشته است بیان کرد: لطفا حاشیه درست نکنید. من درباره داوری این مسابقه صحبت کردم و به داوری این مسابقه اعتراض داشتم. لطفا حاشیه نسازید.

 

حاتمی پس از گفتن این جمله دیگر در جمع خبرنگاران نماند و رفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.