کد خبر: Om5k زمان: 13:38 1396/09/21   بازدید: 59044

تغییر موضع مسلمان در تعویضش با بشار رسن (عکس)

 محسن مسلمان که پیش از این در زمان تعویض با نشان دادن نارضایتی خود از تصمیم سرمربی باعث خشم برانکو شده بود، این بار تغییر بزرگی در رفتارش ایجاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محسن مسلمان که پیش از این با واکنشی غیرحرفه‌ای به تصمیم برانکو ایوانکوویچ، مورد غضب او قرار گرفته بود و حتی نیمکت نشینی چند هفته‌ای را تجربه کرده بود، در بازی با نفت آبادان عکس العمل جدیدی داشت.


مسلمان که با 7 پاس گل اکنون برترین پاسور لیگ محسوب می‌شود، در اواسط دیدار مقابل نفت آبادان از سوی برانکو تعویض شد تا بشار رسن جانشین او شود. مسلمان در زمان تعویض این بار برخلاف گذشته با رویی خوش به سمت هافبک عراقی تیمش رفت و در ادامه با برانکو و دیگر نیمکت نشینان تیم دست داد و بدون اعتراض به این تصمیم روی نیمکت حاضر شد.

 

 


رسن نیز در زمان حضور کوتاه مدت خود در زمین، توانست با نمایشی قابل توجه سازنده یکی از گل‌های تیمش لقب گیرد. محسن مسلمان که بعد از افت در اوایل فصل این روزها بار دیگر به شرایط آرمانی نزدیک شده، یکی از نفراتی است که در پایان فصل قراردادش به اتمام می‌رسد و برانکو در لیست نفرات مدنظرش برای ادامه همکاری، نام او را نیز قرار داده است تا باشگاه مذاکرات برای تمدید قرارداد را با او آغاز کند. ستاره‌ای که در صورت رعایت مسائل خارج از زمین و اخلاق حرفه‌ای مطمئنا جایگاهی بهتر از این پیش رو خواهد داشت و قادر خواهد بود همانند فصل گذشته جایگاهی دست نیافتنی در ترکیب تیم به دست بیاورد.

 

 

 


عکس: سجاد ایمانیان