کد خبر: 1496680/24 زمان: 15:32   1396/10/20 بازدید: 63,140

کسانی که می توانند کمک کنند را اضافه می کنیم

نظر علی کریمی درباره جذب مجتبی جباری

سرمربی سپیدرودی ها در رابطه با حضور مجتبی جباری در این تیم می گوید: شرایط ما طوری است که در بعضی از پست‌ها نیاز به بازیکن داریم، به دنبال این هستیم که چند بازیکن که به دردمان می‌خورند را به تیم‌مان اضافه کنیم.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که روزهای اخیر حرف و حدیث هایی درباره حضور ملی پوش سابق فوتبال ایران در تیم سپیدرود به گوش می رسد علی کریمی در نشست مطبوعات پیش از دیدار برابر پیکان در رابطه با حضور مجتبی جباری در این تیم گفت: جباری از دوستان من است، شرایط ما طوری است که در بعضی از پست‌ها نیاز به بازیکن داریم، به دنبال این هستیم که چند بازیکن که به دردمان می‌خورند را به تیم‌مان اضافه کنیم، ما دنبال کسانی هستیم که بتوانند به تیم‌مان کمک کنند. 


او ادامه داد: ما روز اول با ۳۷ بازیکن تیم را تحویل گرفتیم، نمی‌دانم چه لزومی دارد ۳۷ بازیکن در تمرین باشند، امیدوار هستیم بتوانیم در ادامه راه موفق باشیم. بازیکن شاخص را هیچ تیمی به ما نمی‌دهد، مثل این می‌ماند که بازیکنان کلیدی ما را تیمی بخواهد، ما بازیکنان کلیدی‌مان را نمی‌دهیم و تیم‌های دیگر هم همینگونه هستند. ما اعلام کرده‌ایم چند بازیکن در تمرینات ما حاضر شوند اگر کادر فنی ترجیح داد و صلاح دید به تیم اضافه شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.