کد خبر: 1497300/43 زمان: 11:19   1396/10/23 بازدید: 41,892

یک غفلت و سه امتیازی که پرید(عکس)

پارس جنوبی تا آخرین دقایق بازی برابر صنعت نفت صاحب سه امتیاز بود، اما گل دقایق آخر آگوستو سزار برد را با تساوی برای آن ها عوض کرد.

به گزارش " ورزش سه" پارس جنوبی در بازی دشوار برابر صنعت نفت در آبادان هم تا مرز برد پیش رفت؛ اما در آخرین دقایق بازی سه امتیاز را از دست داد. محسن فروزان دروازه بان پارس جنوبی بی تردید یکی از بهترین های تیمش در این بازی و تا قبل از دریافت گل بود.


او در این بازی دو سه موقعیت خوب را از بازیکنان حریف گرفت و از تک گل سه امتیازی پارس جنوبی مراقبت کرد. دروازه بان پارس جنوبی که انگیزه زیادی دارد تا بتواند با بازی های خوب به جمع دروازه بانان ملی پوش برگردد در این بازی به دنبال هفتمین کلین شیت فصلش و دومین کلین شیت متوالی اش بود؛ اما ضربه آگوستو سزار و غفلتی که از سوی مدافعان اتفاق افتاد باعث شد این اتفاق رخ ندهد.


دروازه بان پارس جنوبی در این فصل و در تمام 19 بازی درون دروازه تیمش قرار گرفته و 15 گل هم خورده و شش کلین شیت هم داشته است.


او در نقل و انتقالات نیم فصل پیشنهاداتی از سوی تیم های دیگر داشت که جدی ترین آن پیشنهاد سپاهان بود؛ اما تصمیم گرفت تا پایان فصل در پارس جنوبی بماند. فروزان یکی از بهترین های تیمش در این فصل بوده است.

 

 

 

 

 

عکس‌ها: سجاد ایمانیان

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.