کد خبر : 1501108 | 08 بهمن 1396 ساعت 21:21 | 7.6K بازدید | 0 دیدگاه

کاردیف 0 - 2 سیتی؛ صعود آسان تیم پپ در جام حذفی

منچسترسیتی موفق شد با ارائه یک بازی برتر برابر کاردیف پیروز شده و راهی دور بعدی جام حذفی شود.

 

به گزارش "ورزش سه"، سیتیزن ها در شبی که مشکل خاصی در دیدار برابر کاردیف نداشتند، با 2 گل حریف خود را مغلوب کرده و به مرحله بعد صعود کردند.

 

 

 

بازی با برتری سیتی آغاز شد و بعد از موقعیتی که گوندوغان در دقیقه 8 از دست داد، دی بروین 2 دقیقه بعد موفق شد با نواختن یک ضربه ایستگاهی زمینی و فوق العاده، گل اول سیتی را به ثمر برساند.

 

در ادامه جریان بازی کاملا در اختیار تیم گواردیولا بود و این تیم بعد از طرح ریزی چند حمله نافرجام، در دقیقه 35 به گل دوم هم دست یافت. روی ارسال برناردو سیلوا، این رحیم استرلینگ بود که بدون مزاحمت موفق شد با یک ضربه سر دقیق گلزنی کند تا در نهایت نیمه اول با برتری 0-2 سیتی به اتمام برسد.

 

 

 

با شروع نیمه دوم، کاردیف برای جبران وارد میدان شد و در دقایق ابتدایی توسط زاهاره 2 موقعیت خلق کرد که هر 2 توسط براوو مهار شد.

 

در ادامه جریان بازی آرام شد و سیتی به اداره آن پرداخت. در دقیقه 75 و روی پاس دیدنی دی بروین، استرلینگ با دروازه کاردیف تک به تک شد اما ضربه او راهی به دروازه نیافت. در دقایق پایانی ضربه دانیلو به زیبایی توسط گلر کاردیف مهار شد تا نهایتا این دیدار با برتری 0-2 سیتی به پایان برسد.

دیدگاهها