کد خبر : 1502535 | 14 بهمن 1396 ساعت 21:47 | 23.6K بازدید | 0 دیدگاه

آرسنال 5 - 1 اورتون؛ آتش بازی تازه واردها

آرسنال در جدالی تماشایی با نتیجه 1-5 اورتون را بدرقه کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال موفق شد با ارائه نمایشی طوفانی در نیمه اول، با 5 گل اورتون را مغلوب کرده و اوضاع خود را در جدول بهبود بخشد. بازی با برتری آرسنال آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 6 با ارسال عرضی میخیتاریان و ضربه تمام کننده رمزی در دهانه دروازه به گل اول دست یافت.

 

 

دقایقی بعد خود میخیتاریان می توانست با یک شوت دیدنی گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 14 آرسنال به گل دوم رسید. با ارسال کرنر از سوی اوزیل، ضربه ایوبی در دهانه دروازه به کوشیلنی رسید تا او با ضربه سر شیرجه ای زننده گل دوم لقب گیرد.

 

 

حملات توپچی ها ادامه یافت و در دقیقه 20 رمزی موفق شد با ضربه دیدنی از پشت محوطه که به مانگالا هم برخورد کرد گل سوم آرسنال را به ثمر برساند. در دقیقه 31 اوبامیانگ فرصت داشت تا گل اول خود برای آرسنال را به ثمر برساند اما ضربه او با مهار پیکفورد همراه بود.

 

 

اما در دقیقه 38 و روی پاس عمقی میخیتاریان، اوبامیانگ بالاخره موفق شد با یک ضربه چیپ تماشایی، گل چهارم آرسنال را وارد دروازه اورتون نگون بخت کند تا نیمه اول با برتری 0-4 توپچی ها به پایان برسد.

 

 

با شروع نیمه دوم اورتون برای جبران نتیجه وارد میدان شد و می توانست در دقیقه 54 یکی از گلها را جبران کند اما ضربه نیاسه روی پاس ولکات به دیرک دروازه آرسنال برخورد کرد.

 

اما حملات تافی ها بالاخره به نتیجه رسید و این تیم در دقیقه 65 روی ارسال مارتینا و ضربه سر لوین یکی از گلهای خورده را جبران کرد.

 

اما در دقیقه 74 آرسنال به گل پنجم هم رسید. سومین پاس گل میخیتاریان به شکل زمینی برای رمزی ارسال شد تا او با ضربه ای دقیق سومین گل خود را وارد دروازه پیکفورد کند.

 

در دقیقه 85 لوین فرصت خوبی برای زدن گل دوم اورتون داشت اما ضربه او با فاصله به بیرون رفت. در ادامه جریان بازی آرام شد و در نهایت آرسنال 1-5 اورتون را مغلوب کرد.

دیدگاهها