کد خبر: 1503265/40 زمان: 20:30   1396/11/17 بازدید: 50,931

توضیحات توفیقی درباره جلسه هیات مدیره؛

توفیقی: تیام 7 را نمی‌خواهد

معاون ورزشی باشگاه استقلال می گوید که تیام درخواستی برای شماره 7 نداده است.

به گزارش "ورزش سه"، پندار توفیقی بعد از پایان جلسه هیات مدیره استقلال گفت: در این جلسه موضوعات جاری باشگاه، بحث مالی و مسائل نقل و انتقالات را بررسی کردیم و آقای شفر توضیحاتی را ارائه داد و یک سری خواسته هم  برای لیگ قهرمانان داشتند.


وی در ادامه درباره یازالده گومز که در تست استقلال رد شد اما در لیگ پرتغال حضور دارد، عنوان کرد: ممکن است یک بازیکن در هر باشگاهی تست پزشکی بدهد و قبول شود اما یک باشگاه او را رد کند. شاید یک باشگاه هفته ای یک بار بازی کند و ما مجبوریم 4 روز یک بار بازی کنیم. مشکل گومز در شرایط فیزیکی این بازیکن بود و ممکن بود در بازی های سنگین ما را همراهی نکند. همچنین در زمان حضور در تهران نیز ورم داشت و باید 2 هفته فیزیوتراپی می کرد و شفر نیز ایشان را نخواست.


توفیقی درباره مشکلات در مسیر جذب بازیکنان، تصریح کرد: بازیکنان زیادی را پای پرواز برگرداندند و اجازه بدهید فکر هواداران مشغول نشود.


او درباره اهدا شماره 7 به تیام، عنوان کرد: اصلا بحث شماره 7 برای تیام نیست. او بازیکن حرفه ای است و به بازی علاقه دارد و به دنبال حاشیه نیست.


توفیقی در پایان درباره بازگشت قائدی گفت: شرایط قائدی در حال بهتر شدن است و به زودی به تهران می آید. شرایط او بهتر است و در حال فیزیوتراپی در آی سی یو است و امیدواریم زودتر بازگردد. اسم او را برای لیگ قهرمانان رد کردیم و امیدواریم او زودتر به تیم بازگردد.

 

نیما افلاکی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.