کد خبر: 1503501/40 زمان: 19:52   1396/11/18 بازدید: 63,204

کمالوند: لیگ فقط برای سرخابی ها برگزار می شود

سرمربی نفت آبادان بعد از شکست برابر پرسپولیس در نشست شرکت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فراز کمالوند سرمربی نفت آبادان بعد از شکست با سه گل پرسپولیس در نشست خبری حاضر شد و درباره این دیدار گفت: از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم و به دنبال توجیه شکست نیستم، اما می‌خواهم نکته مهمی را بگویم. عدالت و انصاف حلقه مفقوده فوتبال ایران است.


او ادامه داد: ما امروز نباختیم بلکه بازی با استقلال باختیم. هم توان بدنی خود را از دست دادیم و هم فشار بیش از روحی روانی به ما آمد و نتیجه‌اش چیزی شد که امروز همه دیدند. من به آقای فتاحی می‌گویم آقای فتاحی آیا این عدالت است که ما از ۵ بهمن تا ۱۸ بهمن ۴ بازی انجام دهیم؟

 

دنبال توجیه نیستم از تمام هواداران آبادان عذرخواهی می‌ کنم که باختیم؛ اما از سازمان لیگ یک سوال دارم، چرا ما باید در 13 روز 4 بازی انجام بدهیم و سه روز، سه روز بازی کنیم؛ می‌گویند چون پرسپولیس در آسیا بازی دارد و هیچ جای دفاعی برای ما وجود ندارد. ما 14 بهمن با فولاد بازی کردیم،‌15 بهمن ریکاوری داشتیم،‌16 بهمن استراحت کردیم، 17 بهمن به اردو رفتیم تا امروز با پرسپولیس بازی کنیم آیا این درست است، استقلال که 18 بازیکن هم‌ طراز دارد یک روز بیشتر از ما استراحت می‌کند. شاید بگویند به ما ربطی ندارد، شما هم می‌رفتید 18 بازیکن هم تراز می‌گرفتید. اما می‌خواهم بدانم چرا استقلال به جای 14 بهمن 15 بهمن با ذوب ‌آهن بازی کرد و فردا هم در لیگ بازی دارد؟ آیا این عدالت و انصاف است گردن ما از مو باریک‌تر است؟ این برد را هم به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم؛ اما این شرایط درست نیست.


وی افزود: یک بار این معامله را با ما کردند، ما قبل از بازی با استقلال در لیگ با پرسپولیس در جام حذفی بازی کردیم و در لیگ چهار گل از استقلال خوردیم،‌ اکنون همین اتفاق مقابل پرسپولیس افتاد و ما با استقلال در جام حذفی بازی کردیم و سه گل از پرسپولیس خوردیم، تیم ما توان ندارد این نوع شیوه برگزاری ناعدالتی و تبعیض است. بعد می‌گویند 20 سال است که نفت آبادان هیچ موفقیتی به دست نیاورده است.


وی افزود: در سیزده روز چهار مسابقه برگزار کردیم، فدراسیون فوتبال موضع‌اش را اعلام کند اگر در فوتبال ایران یک سوت علیه پرسپولیس و استقلال زده شود فوتبال ایران به هم می‌ریزد، آیا این شرایط انصاف است که یک تیم را مچاله کنند و توانش را از نظر روحی و روانی بگیرند و بعد به میدان بفرستند. به فتاحی می‌گویم چرا ما باید امروز بازی کنیم می‌گویند پرسپولیس در آسیا بازی دارد، همه چیز را با استقلال و پرسپولیس توجیه می‌کنند؛ تیم‌های شهرستانی مهم نیستند؛ پول است به آنها می‌دهند، بدهکاری آنها را می‌دهند، این شرایط درست نیست.


کمالوند در ادامه تأکید کرد: سر ما را در این دو بازی بریدند و اشتباهات داوری از بازی با استقلال و فولاد خوزستان پدر تیم ما را درآورد. چرا هیچکس جواب ما را نمی‌دهد؟ یکی آمد که بگوید ما عذرخواهی می‌کنیم؟ علت اینکه از ما عذرخواهی نمی‌کنند چیست؟ فدراسیون جواب ما را بدهد. اصلاً چرا فوتبال را می‌گویید، پایتخت ما  امکاناتش آن است و آبادان هم شرایطش اینگونه، معلوم است که باید از آنها حمایت کنند! امروز پرسپولیس خوب بازی کرد و حقش بود که ببرد چون این تیم قوی‌ترین تیم ایران است و هیچ تیمی نمی‌تواند آنها را شکست بدهد و حتی نیمکت این تیم هم خیلی خوب است؛ ولی هنوز برایم سؤال است چرا باید در ۱۳ روز چهار بازی انجام بدهیم.


وی ادامه داد: ما تنها تیمی هستیم که در نیم‌فصل استراحت نکردیم و بازی‌های عقب‌ افتاده خودمان را انجام دادیم. ما مثل گوشت قربانی شده‌ایم و هر کاری دل‌شان می‌خواهد با تیم ما انجام می‌دهند.


کمالوند در خصوص اینکه چرا تیم مسنی را بست که حالا به این مسائل اعتراض کند، گفت: تیم ما همه مسن نیستند؛ خیلی بازیکن جوان هم در ترکیب ما وجود دارد اما ما توان نداریم، هرچه انرژی داشتیم در بازی با استقلال و فولاد گذاشتیم. ما را با این برنامه‌ریزی بیچاره کردند و به قولی تیم ما را آب‌لمبو کردند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.