کد خبر: 1509365/45 زمان: 17:46   1396/12/13 بازدید: 7,117

کلانتری: ادعایی نداریم ولی برای صعود می‌جنگیم

سرمربی فجرسپاسی معتقد است تیمش تا روز آخر رقابت های لیگ یک برای صعود مبارزه خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، علی کلانتری سرمربی تیم فجرسپاسی شیراز بعد از برد 2 بر یک مقابل شهرداری ماهشهر گفت: بازی برای ما دو نیمه متفاوت داشت، اگر بخواهم انصاف را رعایت کنم باید بگویم در نیمه اول 80 درصد مالکیت توپ و میدان در اختیار تیم ماهشهر بود. باید اعتراف کنم بچه های ما در نیمه اول نمایش ضعیفی داشتند و علت اصلی آن هم دست کم گرفتن حریف بود.


او ادامه داد: بازیکنان ما خودشان را از پیش برنده می دانستند و با اعتماد به نفس کاذبی بازی را آغاز کردند. ما آنالیز خوبی از حریف داشتیم و همه هشدارهای لازم را در این باره داده بودیم. ولی علیرغم همه اینها نیمه اول را با یک گل خورده به رختکن رفتیم.


کلانتری با تمجید عملکرد بازیکنانش در نیمه دوم تصریح کرد: در نیمه دوم روند حرکتی ما تغییر کرد و بازیکنان کیفیت بالایی از بازی خود به نمایش گذاشتند. ما فشار خوبی روی حریف آوردیم و موفق شدیم این فشار را هم در طول نیمه دوم حفظ کنیم. نتیجه بازی مالکانه ما ایجاد موقعیت های زیادی بود که در نهایت منجر به دو گل پیروزی بخش برای فجر شد.


سرمربی فجر با انتقاد از عملکرد داوری گفت: دو صحنه مشکوک داشتیم که تا فیلم بازی را نبینم نمی توانم نظر قطعی بدهم. در یک صحنه توپ به دست مدافع حریف برخورد کرد و در صحنه دیگر شاهین مجیدی مهاجم تیم ما را سرنگون کردند که بازهم داور اعتقادی به پنالتی نداشت.


کلانتری در مورد شانس صعود تیمش به رقابت های لیگ برتر خاطرنشان کرد: ما هیچ ادعایی نداریم ولی با همین بضاعتی که در اختیار تیم مان هست تا روز آخر مسابقات می جنگیم. ما شرایط نسبتاً خوبی داریم و با نتایجی که کسب کردیم همچنان در بین مدعیان صعود قرار داریم. ما هفته آینده باید در تهران به مصاف راه آهنی برویم که دو هفته متوالی است بازی هایش را می برد پس حتما بازی سخت و دشواری در پیش خواهیم داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.