کد خبر: 1510678/1 زمان: 14:37   1396/12/19 بازدید: 9,484

ماموریت سخت مهابادی در مشهد

سرمربی جدید سیاه جامگان برای بقای تیمش در لیگ برتر ، احتیاج به ۱۲ امتیاز از پنج مسابقه دارد که با توجه به بازی‌های پیش رو کاری سخت و‌ تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

به گزارش “ ورزش سه “ ظهر امروز داوود مهابادی به عنوان سرمربی مشکی‌پوشان مشهد انتخاب شد تا در پنج هفته انتهایی لیگ ، ناجی این تیم مشهدی شود و آن‌ها را در لیگ برتر حفظ کند .


این تیم در پنج هفته آخر لیگ ، باید در مشهد مقابل استقلال خوزستانی قرار بگیرد که رقیب مستقیم آن‌ها در انتهای جدول است. این دیدار ۶ امتیازی تا حد بسیار زیادی تکلیف مشکی‌پوشان را در لیگ مشخص خواهد کرد.


اما شاگردان مهابادی در هفته بیست و هفتم به تهران سفر می‌کنند و مقابل استقلال تهران بازی سختی را برگزار خواهند کرد . با توجه به شرایط دو‌ تیم ، کسب تساوی هم نتیجه ایده‌آلی برای مشکی‌پوشان محسوب می‌شود .


این تیم بلافاصله به مشهد باز می‌گردد و مقابل دیگر تیم بالای جدول یعنی سایپا ، بازی هفته بیست و هشتم خود را برگزار می‌کند .


سیاه جامگان دو‌ هفته پایانی هم در مشهد و مقابل پدیده و پارس‌جنوبی جم قرار می‌گیرد و امید دارد با اتکا به بازی‌های خانگی خود در لیگ برتر باقی بماند .


مشکی‌پوشان در ۵ هفته‌ی پایانی ۴ دیدار را در خانه برگزار می‌کنند و برای بقا در لیگ باید در همه‌ی این بازی‌ها پیروز شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.